Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


GOLD

Spoglądając na notowania złota zauważymy, iż pomimo, że zgodnie z moją wczorajszą projekcją kurs dotarł w okolice wspominanego przeze mnie poziomu, to jednak tam nie pojawiła się żadna większa reakcja podażowa. Ostatecznie, w dniu dzisiejszym doszło więc do pokonania linii tendencji spadkowej będącej jednocześnie górnym ograniczeniem trwającego od ubiegłego tygodnia kanału spadkowego, co z technicznego punktu mogłoby otworzyć drogę do dalszej aprecjacji, dla której realnym zasięgiem okazują się nawet okolice 1217 USD.

GOLD H4

Silver

Pro-wzrostowo wygląda także obecna sytuacja na notowaniach srebra, gdzie w skutek trwających od ubiegłego tygodnia spadków doszło do pokonania technicznego poziomu wsparcia. Jeżeli więc w najbliższym czasie obecna korekta wzrostowa będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się re-testu tej strefy. Biorąc pod uwagę, że opór ten znajduje się w okolicy mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego, niewykluczone, że w jego okolicy pojawi się silna reakcja podażowa sygnalizująca ponowne spadki.

Silver H4

EURPLN

Niezwykle interesująco wyglądają również notowania pary walutowej EURPLN, gdzie w skutek trwających od ubiegłego tygodnia wzrostów kurs dotarł w okolice poziomu 4.34. Tam też w dniu dzisiejszym po raz kolejny pojawiła się już reakcja podażowa. Jeżeli zatem opór ten znów zostanie odrzucony, spodziewać moglibyśmy się nawet ponownych spadków.

EURPLN Daily

GBPCAD

Równie ciekawie prezentuje się także obecna sytuacja na notowaniach pary GBPCAD, gdzie również kurs oscyluje w okolicy technicznego oporu, którego trwałe odrzucenie mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków.

GBPCAD Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 90 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCoinbase wprowadza pary oparte na funcie brytyjskim
Następny artykułDolar zakończył wzrosty – teraz wyraźnie się osłabi?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here