Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


USDJPY

Spoglądając na notowania pary walutowej USDJPY zauważymy, że na skutek ostatnich wzrostów kurs dotarł w okolice lokalnego poziomu oporu, gdzie w dniu dzisiejszym pojawiła się już pierwsza reakcja podażowa. Z technicznego punktu widzenia, trwałe odrzucenie tej strefy mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków.

USDJPY Daily

AUDCHF

Pro-spadkowo wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej AUDCHF, gdzie na skutek ostatnich wzrostów kurs dotarł w okolice górnego ograniczenia trwającej od połowy kwietnia konsolidacji. Tam też pojawiła się dość silna reakcja podażowa i jeżeli tylko spadki będą kontynuowane, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się nawet ponownego przetestowania ograniczenia tego boxu.

AUDCHF H4

EURNZD

Coraz bardziej interesująco wygląda także obecna sytuacja na notowaniach EURNZD. W tym przypadku na skutek trwających od połowy maja br. spadków kurs zbliża się w okolice technicznego poziomu wsparcia. Biorąc pod uwagę, że w trakcie tej deprecjacji nie pojawiła się żadna większa korekta wzrostowa, odrzucenie tego poziomu mogłoby otworzyć drogę do pojawienia się jakiegoś odreagowania. Za potencjalnymi wzrostami na tym instrumencie przemawia także obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej NZDJPY…

EURNZD Daily

NZDJPY

…gdzie na skutek ostatnich wzrostów rynek dotarł w okolice technicznego poziomu oporu. Tam też pojawiła się już pierwsza reakcja podażowa i jeżeli tylko strefa ta zostanie trwale odrzucona, spodziewać moglibyśmy się spadków w okolice lokalnego poziomu wsparcia i mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego.

NZDJPY H4

GBPJPY

Coraz ciekawiej wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej GBPJPY, gdzie kurs zbliża się w okolice lokalnego poziomu oporu. Biorąc pod uwagę, że strefa ta zbiega się z aż dwoma mierzeniami Fibonacciego, spodziewać moglibyśmy się pojawienia w jej okolicy większej reakcji podażowej. Trwałe odrzucenie tego oporu mogłoby natomiast otworzyć drogę do ponownych spadków nawet w okolice poziomu 139.00.

GBPJPY Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 70 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDolar nie chce spadać, silny funt szansą dla wzrostów GBP/USD?
Następny artykułBitcoin to ostatnie aktywo jakie chciałbyś posiadać w czasie kryzysu
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here