Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


EURUSD

O ile jeszcze wczoraj wydawało się, że główna para walutowa może odwrócić panujący trend spadkowy, tak dzisiaj wiemy, że wzrosty z początku tygodnia były jedynie korektą trwających spadków. Dzisiejsza sesja również daje nam możliwość podłączenia się pod trend zwłaszcza, że EURUSD testuje właśnie strefę oporu w rejonie 1,1500:

BRENT

ropy naftowej w Stanach Zjednoczonych negatywnie zaskoczyły, wspierając wzrosty cen surowca. Brytyjski benchmark zasygnalizował swoją obecność powyżej poziomu $85 za baryłkę po czym rozpoczął konsolidację.

ewna pauza przyda się bykom, a w związku z zbliżającym się terminem wejścia w życie pełnych sankcji USA nałożonych na Iran i brakiem prognoz zwiększenia wydobycia ropy naftowej przez kraje OPEC, czarne złoto powinno kontynuować swoje wzrosty. 

CHFJPY


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here