Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


AUDCHF

Spoglądając na notowania pary walutowej AUDCHF zauważymy, że w skutek trwających od trzech tygodni wzrostów kurs dotarł w okolice ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu). Do tej pory nie pojawiła się tu jednak jeszcze żadna silna reakcja podażowa mogąca sygnalizować odrzucenie. Niemniej jednak, biorąc pod uwagę, iż obecnie testowany opór znajduje się w okolicy mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego z wcześniejszych spadków, niewykluczona, że taka reakcja jeszcze się tu pojawi. Gdyby tak się stało, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się powrotu do spadków.

Jeżeli jednak obecnie testowana strefa zostanie pokonana, wówczas należałoby się przygotować na możliwość kontynuacji wzrostów, dla których realnym zasięgiem okazują się okolice poziomu 0.7280.

Najciekawsze setupy dnia – 31.10.2018 - notowania pary walutowej AUDCHF
AUDCHF Daily

EURAUD

Coraz bardziej pro-spadkowo wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary EURAUD, gdzie w skutek ostatnich spadków, kurs wybił dołem z trwającej niemal od początku września br. konsolidacji. W dniu dzisiejszym doszło do re-testu tej strefy i tamteż pojawiła się już reakcja podażowa. Jeżeli zatem opór ten zostanie odrzucony, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się dalszej deprecjacji, dla której realnym zasięgiem okazują się okolice poziomu 1.5850.

Najciekawsze setupy dnia – 31.10.2018 - notowania pary walutowej EURAUD
EURAUD Daily

EURJPY

Scenariusz ten wspiera także obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej EURJPY, gdzie zgodnie z moją projekcją rynek odrzucił lokalny poziom oporu i mierzenie 50% korekty Fibonacciego.

Najciekawsze setupy dnia – 31.10.2018 - notowania pary walutowej EURJPY
EURJPY H4

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 90 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkadiuszem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułJak posiedzenie Banku Anglii wpłynie na kurs funta? Prognozy GBP/USD
Następny artykułRynki zwrócone w stronę jutrzejszej konferencji BoE. Co dalej z GBP? – komentują duże banki
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here