Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


CADCHF

Spoglądając na notowania pary walutowej CADCHF zauważymy, iż zgodnie z moją wczorajsza projekcją, kurs osunął się aż w okolice poziomu 0.7420. Biorąc pod uwagę, że w dalszym ciągu nie doszło jeszcze do re-testu ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu), jeżeli tylko w okolicy tej strefy pojawi się większa reakcja popytowa, spodziewać moglibyśmy się pojawienia korekty wzrostowej, dla której realnym zasięgiem okazują się okolice mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego z ostatnich spadków.

CADCHF Daily

CHFJPY

Równie interesująco zaczyna wyglądać także obecna sytuacja na notowaniach pary CHFJPY, gdzie pomimo, iż kurs nie dotarł w okolice żadnego, istotnego oporu, to już w dniu wczorajszym pojawiła się dość silna reakcja podażowa. Jeżeli okaże się ona wystarczająca, by rozpocząć przynajmniej korektę spadkową, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się nawet re-testu ostatnio pokonanego oporu (teraz wsparcia) w okolicy mierzenia 50% korekty Fibonacciego z ostatnich spadków.

CHFJPY Daily

EURAUD

Spoglądając na notowania pary walutowej EURAUD zauważymy, że na skutek trwających od dwóch tygodni spadków kurs dotarł aż w okolice poziomu 1.6145. Biorąc pod uwagę, że w trakcie tej aprecjacji nie pojawiło się żadna większa korekta spadkowa, odrzucenie tego oporu mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków, dla których realnym zasięgiem okazują się nawet okolice poziomu 1.5890.

EURAUD Daily

EURCHF

Równie ciekawie wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary EURCHF, gdzie na skutek trwających od wtorku, dynamicznych spadków kurs osunął się w okolice poziomu 1.1270, którego trwałe pokonanie mogłoby otworzyć drogę do dalszej deprecjacji, dla której realnym zasięgiem okazują się nawet okolice 1.0980.

EURCHF Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 70 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWestpac: koniec wakacji to koniec spokoju w strefie euro
Następny artykułCommerzbank: EUR/USD z dużą szansą na dotarcie do lokalnego oporu
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here