Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


EURAUD

Spoglądając na notowania pary walutowej EURAUD zauważymy, że w skutek trwających od niespełna trzech tygodni spadków, kurs osunął się w okolice dolnego ograniczenia konsolidacji. Póki co, w okolicy tego wsparcia nie pojawiła się jednak żadna większa reakcja popytowa sygnalizująca jego potencjalne odrzucenie. Jeżeli zatem poziom ten zostanie pokonany, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się dalszej deprecjacji, dla której realnym zasięgiem okazują się okolice poziomu 1.5850.

Najciekawsze setupy dnia – 30.10.2018 - notowania pary walutowej EURAUD
EURAUD Daily

EURJPY

Równie interesująco wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary EURJPY, gdzie w skutek ostatnich wzrostów kurs ponownie dotarł w okolice poziomu 128.40 zbiegającego się precyzyjnie z mierzeniem 50% korekty Fibonacciego. Trwałe odrzucenie tej strefy mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków.

Jeżeli jednak opór ten zostanie pokonany, wówczas spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania linii trendu spadkowego.

Najciekawsze setupy dnia – 30.10.2018 - notowania pary walutowej EURJPY
EURJPY H4

GBPAUD

Spoglądając na notowania pary walutowej GBPAUD zauważymy, że w skutek trwających od 11 października br. dość dynamicznych spadków kurs osunął się w okolice niezwykle istotnego wsparcia. Biorąc pod uwagę, że w okolicy tego poziomu niemal za każdym razem do tej pory pojawiała się jakaś reakcja popytowa czy podażowa, i tym razem spodziewać moglibyśmy się jego odrzucenia.

Póki co nic jednak na to nie wskazuje. Jeżeli zatem wsparcie to zostanie pokonane, z technicznego punktu widzenia spadki mogłyby dotrzeć nawet w okolice 1.7330.

Najciekawsze setupy dnia – 30.10.2018 - notowania pary walutowej GBPAUD
GBPAUD Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 90 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkadiuszem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCAD/JPY z możliwym ruchem na 400 pips – Justin Bennett
Następny artykułAkcje Ursusa na pięcioletnich dołkach, kurs JSW z szansą na wzrosty?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here