Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


GOLD

Spoglądając na notowania złota zauważymy, że w skutek trwajacych od dłuższego czasu wzrostów, kurs dotarł w okolice 1290 dolarów. Jest to techniczny opór, którego trwałe odrzucenie mogłoby otworzyć drogę do pojawienia się przynajmniej korekty spadkowej.

Warto jednak zwrócić uwagę, że zaledwie kilka dolarów dzieli nas od zdecydowanie wazniejszego oporu jakim jest strefa w rejonie 1303 USD. Jeżeli zatem obecnie testowany poziom zostanie jednak pokonany, wówczas spodziewać moglibyśmy się dalszej aprecjacji.

Kurs złota
GOLD Daily

AUDJPY

Niezwykle interesująco zaczyna wyglądać także obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej AUDJPYm gdzie w skutek nocnych spadków kurs osunął się do najniżsszego poziomu od kwietnia 2009 roku. Tamteż pojawiła się silna reakcja popytowa i jeżeli tylko techniczne wsparcie w okolicy 73.00 zostanie odrzucone, spodziewać moglibyśmy się nawet ponownych wzrostów.

Kurs pary walutowej AUDJPY
AUDJPY Weekly

EURCHF

Pro-wzrostowo wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary EURCHF, której kurs także odbił się dziś od istotnego wsparcia. Jego trwałe odrzucenie mogłoby w tym przypadku otworzyć drogę do ponownych wzrostów, dla których realnymi zasięgami wydają się kolejno okolice poziomu 1.1340 bądź nawet 1.1500.

Kurs pary walutowej EURCHF
EURCHF Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 2 godzin spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkadiuszem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułJak obliczyć podatek od obrotu kryptowalutami?
Następny artykułKryptowalutowe podsumowanie dnia – Cardano najaktywniej rozwijaną kryptowalutą w 2018
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here