Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


GOLD

Spoglądając na notowania złota zauważymy, że w skutek ubiegłotygodniowej aprecjacji kurs dotarł w okolice niezwykle istotnego oporu (1240 USD), gdzie już w miniony czwartek i piątek pojawiła się reakcja podażowa. Dzisiejsza sesja również należy do podaży i jeżeli tylko strefa ta zostanie odrzucona, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się pojawienia spadków, dla których realnymi zasięgami okazują się okolice poziomu 1217 USD bądź nawet pokonana już jakiś czas temu linia tendencji spadkowej.

Najciekawsze setupy dnia – 29.10.2018 - notowania złota
GOLD Daily

CHFJPY

Niezwykle interesująco wygląda również obecna sytuacja na notowaniach pary CHFPY, gdzie w skutek trwających niemal nieprzerwanie od 21 września br. spadków, rynek dotarł do linii tendencji wzrostowe. Pomimo próby pokonania tego wsparcia, w jego okolicy pojawiła się już reakcja popytowa. Biorąc pod uwagę, iż w trakcie ostatnich spadków nie pojawiła się żadna korekta wzrostowa, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się pojawienia przynajmniej czasowego odreagowania, lda którego realnym zasięgiem okazują się okolice poziomu 113.90.

Najciekawsze setupy dnia – 29.10.2018 - notowania pary walutowej CHFJPY
CHFJPY Daily

EURCHF

Za potencjalnym umocnieniem franka szwajcarskiego przemawiać może również obecna sytuacja na notowaniach pary EURCHF, gdzie od kilku dni kurs oscyluje poniżej linii tendencji wzrostowej. W chwili obecnej obserwujemy re-test ostatnio pokonanego wsparcia i jeżeli tylko opór ten zostanie trwale odrzucony, spodziewać moglibyśmy się dalszej deprecjacji.

Najciekawsze setupy dnia – 29.10.2018 - notowania pary walutowej CHFJPY
EURCHF Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 90 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkadiuszem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBitcoin jest bardziej stabilny niż Nasdaq
Następny artykułGiełdowy indeks Korei Pd. traci 20% pomimo interwencji państwowych
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here