Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


NZDUSD

Spoglądając na notowania pary walutowej NZDUSD zauważymy, że w skutek ostatnich wzrostów rynek dotarł w okolice lokalnego poziomu oporu i mierzenia 50% korekty Fibonacciego, gdzie kurs oscyluje już od ubiegłego tygodnia. Póki co strefa ta nie została jeszcze trwale odrzucona. Gdyby tak się jednak stało, spodziewać moglibyśmy się nawet ponownych spadków.

NZDUSD Daily

USDPLN

Za możliwym umocnieniem dolara amerykańskiego w najbliższym czasie przemawia także obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej USDPLN, gdzie na sutek ostatnich spadków kurs osunął się w okolice lokalnego wsparcia. Tam też już wczoraj pojawiła się pierwsza reakcja popytowa a dziś wzrosty są kontynuowane.

USDPLN Daily

EURCAD

Niezwykle interesująco wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej EURCAD, gdzie na skutek ostatnich wzrostów kurs pokonał jeden techniczny opór i dotarł do kolejnego. Tam też już w poniedziałek pojawiła się reakcja podażowa. Jeżeli zatem trwające od tego czasu spadki będą kontynuowane, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się nawet re-testu ostatnio pokonanego oporu (teraz wsparcia) i mierzenia 50% korekty Fibonacciego.

EURCAD Daily

GBPJPY

Coraz ciekawiej wyglądają także notowania pary GBPJPY, gdzie od pewnego czasu kurs ponownie poruszał się na północ. W skutek tych wzrostów doszło do re-testu ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu) znajdującego się w okolicy mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego, gdzie już wczoraj pojawiła się pierwsza reakcja podażowa. Jeżeli strefa ta zostanie trwale odrzucona, spodziewać moglibyśmy się nawet ponownych spadków.

GBPJPY Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 70 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTak dobrze nie było od 4 lat! Jak reaguje dolar na najnowszy odczyt PKB?
Następny artykułDziennie aż $6 mld obrotu na rynku kryptowalut jest fałszywe
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here