Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera FX88, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action. Szczegółowy opis oferty FX88 przygotowaliśmy dla Was w osobnym artykule.

Ostrzeżenie o ryzyku: Transakcje na rynkach Forex i kontraktów CFD mogą prowadzić do utraty całego zainwestowanego kapitału. Należy zauważyć, że FX88 nie ponosi odpowiedzialności za przygotowanie materiałów do tego artykułu lub jakichkolwiek innych materiałów związanych z tym artykułem. Materiały z artykułu służą wyłącznie celom informacyjnym, a zawarte w nim informacje nie stanowią porady inwestycyjnej i nie powinny być interpretowane jako takie.

Te artykuły również Cię zainteresują

EURUSD

Na skutek trwających od kilku tygodni spadków kurs pary walutowej EURUSD osunął się aż w okolice górnego ograniczenia wcześniejszej konsolidacji. Póki co, w okolicy tego wsparcia nie pojawiła się jeszcze żadna większa reakcja popytowa i jeżeli tylko strefa ta zostanie trwale pokonana, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków nawet w okolice ubiegłorocznych minimów.

Jeżeli jednak obecnie testowany poziom zostanie odrzucony, wówczas potencjalna korekta wzrostowa mogłaby dotrzeć nawet w okolice poziomu 1.2080.

EURUSD Weekly

EURCHF

Równie interesująco wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej USDCHF, gdzie na skutek trwających od drugiej połowy kwietnia br. spadków kurs pokonał linię trendu wzrostowego i dotarł w okolice lokalnego poziomu wsparcia. Tam też w dniu dzisiejszym pojawiła się dość silna reakcja popytowa i jeżeli tylko poziom ten zostanie odrzucony, spodziewać moglibyśmy się nawet pojawienia nieco większej korekty wzrostowej.

EURCHF Daily

CADCHF

Pro-wzrostowo zaczyna wyglądać także obecna sytuacja na notowaniach CADCHF, gdzie kurs również znalazł się w okolicy technicznego wsparcia. W tym przypadku także pojawiła się już pierwsza reakcja popytowa sugerująca możliwe odrzucenie obecnie testowanej strefy.

CADCHF Daily

CADJPY

Istotną strefę wsparcia testuje obecnie również kurs pary walutowej CADJPY. W tym przypadku nie pojawiła się jednak póki co żadna większa reakcja popytowa a trwałe pokonanie tego poziomu mogłoby otworzyć drogę do dalszej deprecjacji nawet w okolice poziomu 80.70.

CADJPY Daily

GBPJPY

Pro-spadkowo wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary GBPJPY, gdzie na skutek dzisiejszych spadków kurs osunął się poniżej technicznego poziomu wsparcia. Jeżeli w najbliższym czasie nie pojawi się silna reakcja popytowa, która mogłaby zanegować to wybicie, z technicznego punktu widzenia spodziewać moglibyśmy się nawet, że potencjalne spadki dotrą w okolice poziomu 139.00.

GBPJPY Daily

FX88 jest brokerem regulowanym przez CySEC. Broker zapewnia konkurencyjne spready i ceny par walutowych, metali oraz CFD. Dodatkowo dostarcza najnowsze narzędzia handlowe umożliwiające inwestorom wykorzystanie niesamowitych możliwości na rynku.

Wszystkie analizy z cyklu możesz śledzić pod tagiem “Setup dnia”Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa: CAD/JPY, USD/CHF, NZD/USD
Następny artykuł3 tysiące bankomatów BTC. Codziennie przybywa 6 nowych
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here