Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


USD/CAD

Spoglądając na notowania pary walutowej USDCAD zauważymy, iż w skutek trwających niemal od początku października br., niezbyt dynamicznych wzrostów rynek wybił górą z kanału spadkowego i dotarł aż w okolice poprzednich szczytów. Póki co, w okolicy tego oporu nie pojawiła się jednak jeszcze żadna reakcja podażowa sygnalizująca jego odrzucenie. Niemniej jednak, gdyby tak się stało, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się powstania przynajmniej korekty spadkowej.

Najciekawsze setupy dnia – 28.11.2018 - notowania pary walutowej USDCAD
USDCAD Daily

Jeżeli natomiast obecnie testowany opór zostanie jednak trwale pokonany, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się kontynuacji wzrostów, dla których realnym zasięgiem okazuje się górne ograniczenie trwającego od połowy września 2017 roku kanału wzrostowego bądź nawet okolice poziomu 1.3700.

Najciekawsze setupy dnia – 28.11.2018 - notowania pary walutowej USDCAD
USDCAD Weekly

USDCHF

W okolicy technicznego oporu – choć w tym przypadku jedynie lokalnego – znajduje się również kurs pary walutowej USDCHF. Biorąc pod uwagę fakt, iż poziom ten niezwykle precyzyjnie zbiega się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego oraz uwzględniając pierwsze reakcje podażowe, które pojawiły się już w jego okolicy, spodziewać moglibyśmy się nawet, że strefa ta zostanie odrzucona, co z technicznego punktu widzenia mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków.

Najciekawsze setupy dnia – 28.11.2018 - notowania pary walutowej USDCHF
USDCHF Daily

GBPAUD

Coraz bardziej pro-spadkowo wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary GBPAUD, gdzie w skutek ostatnich spadków kurs wybił dołem z kanału spadkowego. Jeżeli zatem dolne ograniczenie tej formacji zostanie wkrótce odrzucone (po re-teście – jako opór), spodziewać moglibyśmy się dalszej deprecjacji, dla której realnym zasięgiem okazują się okolice poziomu 1.7480.

Najciekawsze setupy dnia – 28.11.2018 - notowania pary walutowej GBPAUD
GBPAUD H4

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 2 godzin spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkadiuszem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGospodarka Wielkiej Brytanii straci 11% przez Brexit? Chodzi o 200 mld GBP
Następny artykułKomentarz giełdowy – inwestorzy giełdowi i walutowi czekają na Powella
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here