Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera FX88, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action. Szczegółowy opis oferty FX88 przygotowaliśmy dla Was w osobnym artykule.

Ostrzeżenie o ryzyku: Transakcje na rynkach Forex i kontraktów CFD mogą prowadzić do utraty całego zainwestowanego kapitału. Należy zauważyć, że FX88 nie ponosi odpowiedzialności za przygotowanie materiałów do tego artykułu lub jakichkolwiek innych materiałów związanych z tym artykułem. Materiały z artykułu służą wyłącznie celom informacyjnym, a zawarte w nim informacje nie stanowią porady inwestycyjnej i nie powinny być interpretowane jako takie.

Te artykuły również Cię zainteresują

GBPUSD

Na skutek trwających od drugiej połowy kwietnia br. spadków kurs pary walutowej GBPUSD osunął się o niemal 1100 pips i dotarł aż w okolice poziomu 1.3300, gdzie w dniu dzisiejszym pojawiła się (póki co niewielka) reakcja popytowa. Biorąc pod uwagę, że w trakcie trwania tych spadków nie wystąpiła żadna korekta, jeżeli tylko strefa ta zostanie odrzucona, spodziewać moglibyśmy się jakiegoś większego odreagowania.

GBPUSD Daily

GBPAUD

Za potencjalnym umocnieniem funta szterlinga przemawia także obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej GBPAUD, gdzie kurs również znajduje się w okolicy lokalnego poziomu wsparcia. Tu także w dniu dzisiejszym pojawiła się reakcja popytowa i jeżeli tylko obecnie testowana strefa zostanie odrzucona, spodziewać moglibyśmy się wzrostów nawet w okolice ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu) i mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego.

GBPAUD Daily

FX88 jest brokerem regulowanym przez CySEC. Broker zapewnia konkurencyjne spready i ceny par walutowych, metali oraz CFD. Dodatkowo dostarcza najnowsze narzędzia handlowe umożliwiające inwestorom wykorzystanie niesamowitych możliwości na rynku.

Wszystkie analizy z cyklu możesz śledzić pod tagiem “Setup dnia”Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa: AUD/NZD, GBP/CAD, CHF/JPY
Następny artykułKryptotrading – analiza najpopularniejszych walut #WEEKLY, 28 maja
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here