Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


NZDUSD

Spoglądając na notowania pary walutowej NZDUSD zauważymy, że na skutek ostatnich spadków kurs znalazł się najniżej od listopada ub.r. W chwili obecnej obserwujemy re-test ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu) i jeżeli tylko strefa ta zostanie odrzucona, spodziewać moglibyśmy się dalszych spadków.

NZDUSD H1

Z technicznego punktu widzenia potencjalne spadki mogłyby dotrzeć nawet w okolice poziomu 0.6790.

Inwestując na parach walutowych z NZD należy jednak pamiętać o zaplanowanej na godz. 23:00 decyzji monetarnej RBNZ. Mimo, że konsensus przed tą publikacją nie zakłada jakiegokolwiek ruchu na stopach, to treść samego oświadczenia może wywołać zwiększoną zmienność na rynkach.

NZDUSD Daily

EURAUD

Niezwykle interesująco wygląda obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej EURAUD, gdzie kurs od początku tygodnia oscyluje w okolicy technicznego poziomu oporu i mierzenia 61.8% korekty Fibonacciego z wcześniejszych spadków. Co ciekawe, w dniu wczorajszym pojawiła się już pierwsza reakcja podażowa sygnalizująca potencjalne odrzucenie tej strefy. Jeżeli tak się stanie, spodziewać moglibyśmy się ponownych spadków.

EURAUD Daily

GBPAUD

Pro-spadkowo wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary GBPAUD, gdzie kurs również od kilku dni oscyluje w okolicy dość istotnego oporu. W tym przypadku poziom ten niezwykle precyzyjnie zbiega się z mierzeniem 50% korekty Fibonacciego. Jeżeli tylko strefa ta zostanie odrzucona, spodziewać moglibyśmy się ponownych spadków.

GBPAUD Daily

GBPCAD

Spoglądając na notowania pary walutowej GBPCAD zauważymy, że kurs od kilku dni oscyluje w okolicy dość istotnego oporu i mierzenia 50% korekty Fibonacciego z wcześniejszych spadków, gdzie już w miniony piątek pojawiła się silna reakcja podażowa sygnalizująca potencjalne odrzucenie tej strefy. Jeżeli faktycznie poziom ten zostanie odrzucony, spodziewać moglibyśmy się ponownych spadków, dla których realnym zasięgiem okazują się nawet okolice poziomu 1.6820.

GBPCAD Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 70 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBiałas (TMS): Poloz może zachwiać równowagą CAD?
Następny artykułCMC Markets będzie analizował rynki dzięki uczeniu maszynowemu
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here