Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


EURUSD

Spoglądając na notowania pary walutowej EURUSD zauważymy, iż zgodnie z jedną z moich wcześniejszych projekcji kurs osunął się dziś w okolice pomarańczowej strefy wsparcia. Biorąc pod uwagę, że poziom ten pozostaje niepokonany od czerwca 2017 roku, i tym razem spodziewać moglibyśmy się w jego okolicy pojawienia większej reakcji popytowej.

Jeżeli jednak tak się nie stanie i wsparcie to zostanie ostatecznie pokonane, wówczas realnym zasięgiem dla dalszych spadków mogłyby okazać się nawet okolice poziomu 1.0860.

Najciekawsze setupy dnia – 25.10.2018 - notowania pary walutowej EURUSD
EURUSD Daily

USDPLN

Niezwykle interesująco wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary USDPLN, gdzie w skutek trwających od początku tygodnia wzrostów, kurs dotarł w okolice dość istotnego oporu. Trwałe odrzucenie tej strefy mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków wewnątrz konsolidacji. Jeżeli jednak poziom ten zostanie pokonany, wówczas spodziewać moglibyśmy się nawet ponownego przetestowania okolic 3.90.

Najciekawsze setupy dnia – 25.10.2018 - notowania pary walutowej USDPLN
USDPN Daily

CHFJPY

Spoglądając na notowania pary walutowej CHFJPY zauważymy, że w skutek trwających niemal nieprzerwanie od 21 września br. spadków, rynek pokonał dość istotne wsparcie w okolicy poziomu 112.95 i dotarł do linii tendencji wzrostowej, gdzie w dniu wczorajszym pojawiła się reakcja popytowa. Mimo to, i to wsparcie zostało pokonane. Jeżeli zatem obecna tendencja będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się nawet ponownego przetestowania okolic poziomu 110.90 (pomarańczowa strefa).

 

Najciekawsze setupy dnia – 25.10.2018 - notowania pary walutowej CHFJPY Daily
CHFJPY Daily

EURCHF

Pro-spadkowo wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary EURCHF, gdzie zgodnie z moją wcześniejszą projekcją, w skutek trwających od początku tygodnia spadków rynek pokonał linię tendencji wzrostowej. Jeżeli zatem spadki będą kontynuowane, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się nawet ponownego przetestowania tegorocznych minimów.

Najciekawsze setupy dnia – 25.10.2018 - notowania pary walutowej EURCHF
EURCHF Daily

EURGBP

Niezwykle interesująco wyglądają również notowania pary walutowej EURGBP, gdzie od dwóch tygodni obserwujemy spokojne wzrosty. W skutek tej aprecjacji rynek dotarł do ostatnio pokonanej (pomarańczowej) strefy wsparcia (teraz oporu). Jeżeli tylko strefa ta zostałaby odrzucona, spodziewać moglibyśmy się ponownych spadków, dla których realnym zasięgiem mogłyby okazać się nawet okolice poziomu 0.8630.

Najciekawsze setupy dnia – 25.10.2018 - notowania pary walutowej EURGBP
EURGBP Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 90 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkadiuszem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułX-Trade Brokers z nowym Przewodniczącym Rady Nadzorczej
Następny artykułPre-Market: Wyniki spółek osłabiają indeksy, w centrum uwagi dane PKB USA
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here