Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


S&P 500

Notowania amerykańskiego indeksu S&P 500 kontynuowały trend wzrostowy po wybiciu oporu blisko 2915.00. Obecnie poziom ten testowany jest jako nowe wsparcie. Dodatkowo nieopodal znajduje się linia trendu wzrostowego biegnąca od dołka z czerwca br. Sygnał kupna price action w obecnych okolicach może zatem stanowić okazję do zajęcia pozycji długiej, zgodnej z panującym trendem.

USDJPY

Para walutowa USDJPY dotarła dziś do kluczowego obszaru oporu w pobliżu okrągłego poziomu 113.00. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, notowania odsunęły się od kanału średnich w trakcie ostatniego wzrostu, a zatem pozytywny test oporu może zapoczątkować korektę. Najbliższe wsparcie znajdziemy na kanale średnich. Niżej znajduje się natomiast obszar horyzontalny blisko 111.75.

AUDNZD

Notowania AUDNZD w tym tygodniu przebywają pod linią trendu / wsparciem kanału widocznym na poniższym wykresie. Dziś natomiast kurs testuje obszar horyzontalny w obrębie 1.0855. Zamknięcie dnia pod horyzontalnym wsparciem otworzy drogę do 1.0665, jednakże zanim cena będzie w stanie tam dotrzeć, sprzedający będą zmuszeni pokonać lokalny poziom 1.0780.

EURUSD

Podczas dzisiejszej sesji poznamy decyzję FOMC odnośnie polityki monetarnej, co może mieć spore znaczenie zarówno dla Eurodolara jak i omawianej wcześniej pary USDJPY. Gołębia retoryka banku może sprawić, że kurs głównej pary walutowej pokona w końcu kluczowy obszar oporu w obrębie 1.1820. W przeciwnym razie sprzedający będą musieli zmierzyć się z linią trendu wzrostowego biegnącą od dołka na 1.1300 oraz lokalnym wsparciem na 1.1720.

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 90 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkadiuszem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here