Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


USDCAD

Ciekawa sytuacja na dzisiejszą sesję zapowiada się na parze z dolarem kanadyjskim. Korekta ostatnich spadków wydaje się dobiegać końca, gdy wykres zbliża się do strefy oporowej 1.29808. W związku z tym w najbliższych godzinach handlu oczekuje się reakcji na strefę oporową i zejście w okolice poziomu 1.29130 – co stanowiłoby zejście o około 55 pipsów od obecnej ceny. W razie przełamania jednak strefy oporowej – otworzy to drogę do poziomów kolejnych stref oporowych 1.31000.

USD/CAD – H1

AUDUSD

Z nieco wyższego interwału na parze AUDUSD klaruje nam się ciekawa sytuacja do możliwego wykorzystania. Mianowicie ponowne zejście pod poziom oporu przy cenie 0.72600 wywołuje klasyczne zejście wykresu i w przypadku chęci kontynuacji wzrostów na parze, dobrym miejscem do ponownego szukania pozycji długich wydaje się poziom zaznaczony na poniższym wykresie 0.72150. Możliwe scenariusze w związku z dotarciem do poziomu są raczej klasyczne. Oczekuje się ponownego odbicia do góry po dotarciu do strefy.

AUDUSD – H4

EURGBP

Na dalszą obniżkę cenową oczekuje się z perspektywy interwału H1 na parze EURGBP. Wykres aktualnie zbliża się do wsparcia cenowego, jednak w przypadku przełamania i chęci utrzymania dzisiejszej negatywnej struktury cel dla pozycji krótkich po przebiciu wsparcia wynosi około 72 pipsy do poziomu 0.88633. W razie braku pojawienia się dalszej presji podażowej, oczekuje się raczej konsolidowania pary na obecnych poziomach.

EURGBP – Wykres H1

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem Arkadiusz Jóźwiak prowadzi odprawę traderów. W trakcie trwających ok 90 min. spotkań przedstawi wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkadiuszem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykuł“Względnie energiczny” Draghi miesza ponownie na rynkach
Następny artykułAkcje Medinice debiutują na NewConnect i tracą ponad 8%
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here