Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


AUDCAD

Spoglądając na notowania pary walutowej AUDCAD zauważymy, że kurs od kilkunastu dni oscyluje w okolicy ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu) i mierzenia 50% korekty Fibonacciego z wcześniejszych spadków, gdzie dziś po raz kolejny pojawiła się silna reakcja podażowa. Jeżeli strefa ta zostanie trwale odrzucona, spodziewać moglibyśmy się ponownych spadków nawet w okolice poziomu 0.9585.

AUDCAD Daily

GBPAUD

Pro-spadkowo wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary GBPAUD, gdzie od kilku dni obserwujemy re-test dolnego ograniczenia wcześniejszej konsolidacji. Trwałe odrzucenie tego oporu mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków.

GBPAUD Daily

GBPCAD

Dość podobnie wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej GBPCAD, gdzie również rynek re-testuje obecnie ostatnio pokonane wsparcie (teraz opór). Jeżeli strefa ta zostałaby trwale odrzucona, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się dalszych spadków, dla których realnym zasięgiem okazują się okolice poziomu 1.7090 bądź nawet 1.6810.

GBPCAD Daily

GBPNZD

Za osłabieniem funta szterlinga przemawia także obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej GBPNZD, gdzie również rynek re-testuje ostatnio pokonane, lokalne wsparcie (teraz opór). Trwałe odrzucenie tego poziomu mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków, dla których realnym zasięgiem okazują się okolice poziomu 1.8900 bądź nawet 1.8620.

GBPNZD Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 70 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBitMEX z nowym rekordem. Milion XBT w ciągu doby!
Następny artykułInstytucje nadzorujące GetBack pod lupą NIK
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here