Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera FX88, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action. Szczegółowy opis oferty FX88 przygotowaliśmy dla Was w osobnym artykule.

Ostrzeżenie o ryzyku: Transakcje na rynkach Forex i kontraktów CFD mogą prowadzić do utraty całego zainwestowanego kapitału. Należy zauważyć, że FX88 nie ponosi odpowiedzialności za przygotowanie materiałów do tego artykułu lub jakichkolwiek innych materiałów związanych z tym artykułem. Materiały z artykułu służą wyłącznie celom informacyjnym, a zawarte w nim informacje nie stanowią porady inwestycyjnej i nie powinny być interpretowane jako takie.

Te artykuły również Cię zainteresują

USDPLN 

Na skutek trwających od drugiej połowy kwietnia br. wzrostów kurs pary walutowej USDPLN pokonał dwa techniczne poziomy oporu i dotarł aż w okolice październikowych szczytów. Co prawda w okolicy tego oporu nie pojawiła się jeszcze żadna reakcja podażowa. Niemniej jednak jeżeli poziom ten zostałby odrzucony, potencjalne spadki mogłyby dotrzeć nawet w okolice ostatnio pokonanego oporu zbiegającego się obecnie z mierzeniam 50% korekty Fibonacciego.

Jeżeli jednak obecnie testowana strefa zostanie pokonana, ewentualne wzrosty mogłyby dotrzeć nawet w okolice kolejnego, technicznego oporu tj. poziomu 3.8100.

USDPLN Daily

CADCHF

Spoglądając na notowania pary walutowej CADCHF zauważymy, że jeżeli tylko trwające od dwóch tygodni spadki będą kontynuowane, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się nawet ponownego przetestowania okolic poziomu 0.7610 i mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego.

CADCHF Daily

EURNZD

Pro-spadkowo wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej EURNZD, gdzie na skutek środowych spadków kurs pokonał lokalny poziom wsparcia. Pomimo wczorajszej reakcji popytowej, kupującym nie udało się jednak wrócić powyżej tego poziomu i jeżeli tylko trwająca od ubiegłego tygodnia deprecjacja będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się nawet ponownego przetestowania dolnego ograniczenia kanału wzrostowego.

EURNZD Daily

Sponsorem codziennych analiz jest broker FX88 dający swoim klientom dostęp do rachunku ECN, również w polskich złotych.

Handluj na walutach, indeksach i towarach wykorzystując atrakcyjne warunki handlowe.

Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz

GBPAUD

Kurs pary walutowej GBPAUD zbliża się w okolice lokalnego poziomu wsparcia. Biorąc pod uwagę, że rynek w dalszym ciągu nie przetestował jeszcze od dołu ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu), dokładny test i odrzucenie tej strefy mogłyby otworzyć drogę do ponownych wzrostów, dla których potencjalnym zasięgiem byłby właśnie poziom 1.7925 zbiegający się wówczas z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego.

GBPAUD Daily

GBPJPY

Dość interesująco zaczyna wyglądać także obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej GBPJPY, gdzie na skutek ostatnich spadków rynek pokonał już linię trendu wzrostowego. Podobnie jak w przypadku GBPAUD, nie doszło tu jednak jeszcze do re-testu ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu). Jego odrzucenie od dołu mogłoby okazać się dobrą okazją na dołączenie do nowego trendu.

GBPJPY Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 70 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem


FX88 jest brokerem regulowanym przez CySEC. Broker zapewnia konkurencyjne spready i ceny par walutowych, metali oraz CFD. Dodatkowo dostarcza najnowsze narzędzia handlowe umożliwiające inwestorom wykorzystanie niesamowitych możliwości na rynku.

Wszystkie analizy z cyklu możesz śledzić pod tagiem “Setup dnia”Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułWięcej Amerykanów zainteresuje się kryptowalutami, jeśli FED złagodzi regulacja
Następny artykułVindexus [VIN], TIM [TIM] – Gorące spółki dnia 25.05.2018
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here