Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


AUDCHF

Spoglądając na notowania pary walutowej AUDCHF zauważymy, że na skutek trwających od początku tygodnia, dynamicznych spadków kurs osunął się aż w okolice poziomu 0.7140, gdzie dziś pojawiła się już pierwsza reakcja popytowa. Póki co dzień się jednak nie skończył, dlatego też nie możemy jednoznacznie stwierdzić, że wsparcie to zostało odrzucone.

Bez wątpienia jest to jednak interesująca strefa, której trwałe pokonanie bądź odrzucenie mogłoby określić przyszły kierunek ruchu na kolejne dni.

AUDCHF Daily

CADCHF

W okolicy technicznego wsparcia znajdują się również notowania pary CADCHF. W tym przypadku pierwsza reakcja popytowa pojawiła się jednak juz w środę. Mimo to, strefa ta w dalszym ciągu nie została jednak jeszcze trwale odrzucona, dlatego też dość istotną rolę może tu odegrać to, co wydarzy się na przestrzeni najbliższych dni.

Trwałe odrzucenie tego wsparcia mogłoby otworzyć drogę do ponownych wzrostów nawet w okolice poziomu 0.7680. Jeżeli jednak poziom ten zostanie pokonany, wówczas spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania okolic 0.7420.

CADCHF Daily

CHFJPY

Równie interesująco wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej CHFJPY, gdzie na skutek trwających od wtorku, dynamicznych wzrostów kurs pokonał dziś dość istotny, techniczny opór. Jeżeli zatem w najbliższym czasie nie pojawi się silna reakcja podażowa mogąca zanegować to wybicie, spodziewać moglibyśmy się nawet kontynuacji tej tendencji.

CHFJPY Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 70 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBank Światowy emituje ‘blockchainowe’ obligacje o wartości 73 mln USD
Następny artykułTrzy rzeczy które skuteczny trader powinien robić KAŻDEGO dnia
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here