Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


EURAUD

Spoglądając na notowania pary walutowej EURAUD zauważymy, że na skutek trwających trwających od 5 czerwca br. wzrostów kurs dotarł w okolice dość istotnego oporu, gdzie pojawiła się reakcja podażowa. Mimo to, strefa ta nie została od razu odrzucona a w jej okolicy powstała konsolidacja.

Obecnie rynek ponownie oscyluje w okolicy górnego ograniczenia tej konsolidacji, gdzie po raz kolejny pojawiła się reakcja podażowa. Trwałe odrzucenie tego oporu mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków.

EURAUD Daily

GBPAUD

Bardzo podobnie wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary GBPAUD. W tym przypadku, już w ubiegłym tygodniu kurs jednak wybił dołem z trwającej od drugiej połowy czerwca br. konsolidacji. W chwili obecnej obserwujemy re-test dolnego ograniczenia tego boxu i jeżeli tylko opór ten zostanie odrzucony, spodziewać moglibyśmy się nawet ponownych spadków.

GBPAUD Daily

GBPCAD

Dość podobnie wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej GBPCAD, gdzie również rynek re-testuje obecnie ostatnio pokonane wsparcie (teraz opór). Jeżeli strefa ta zostałaby trwale odrzucona, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się dalszych spadków, dla których realnym zasięgiem okazują się okolice poziomu 1.7090 bądź nawet 1.6810.

GBPCAD Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 70 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułJustin Bennett: AUDJPY i kluczowy poziom 82.35
Następny artykułBOŚ: „kupuj” dla CD Projekt i Ronson, „trzymaj” dla 11 bit studios
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here