Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


USDCHF

Spoglądając na notowania pary walutowej USDCHF zauważymy, że w skutek trwających niemal nieprzerwanie od kilku tygodni wzrostów kurs dotarł w okolice dość istotnego oporu, gdzie w dniu wczorajszym pojawiła się reakcja podażowa. Jeżeli strefa ta zostanie po raz kolejny odrzucona, spodziewać moglibyśmy się ponownych spadków.

Najciekawsze setupy dnia – 2.11.2018 - notowania pary walutowej USDCHF
USDCHF Weekly

Analizując obecna sytuację na interwale dziennym zauważymy, że realnym zasięgiem dla potencjalnych spadków okazują się w tym przypadku okolice poziomów 0.9860, 0.9800 bądź nawet 0.9750.

Najciekawsze setupy dnia – 2.11.2018 - notowania pary walutowej USDCHF
USDCHF Daily

USDPLN

W okolicy istotnego oporu znajdują się także notowania pary USDPLN. W tym przypadku realnymi zasięgami dla spadków są natomiast okolice poziomów 3.7550, 3.70 bądź nawet 3.6400.

Jeżeli natomiast kurs osunie się jedynie w okolice pierwszego z wspomnianych powyżej poziomów i tam ponownie pojawi się silna reakcja popytowa, wówczas ewentualne wzrosty mogłyby dotrzeć nawet w okolice poziomu 3.9050.

Najciekawsze setupy dnia – 2.11.2018 - notowania pary walutowej USDPLN
USDPLN Daily

EURPLN

Spoglądając na notowania pary walutowej EURPLN zauważymy, że w skutek trwających od wczoraj spadków kurs osunął się w okolice ostatnio pokonanego oporu (teraz wsparcia). Biorąc pod uwagę, że poziom ten zbiega się dość precyzyjnie z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego, niewykluczone, że w jego okolicy pojawi się większa reakcja popytowa. Gdyby tak się stało, i strefa ta zostałaby odrzucona, wówczas spodziewać moglibyśmy się ponownych wzrostów, dla których realnym zasięgiem okazują się okolice poziomu 4.3390 bądź nawet 4.3940.

Najciekawsze setupy dnia – 2.11.2018 - notowania pary walutowej EURPLN
EURPLN Daily

EURNZD

W okolicy lokalnego wsparcia znajdują się także notowania pary walutowej EURNZD. W tym przypadku pojawiła się już pierwsza reakcja popytowa. Jeżeli zatem strefa ta zostanie odrzucona, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się powstania przynajmniej korekty wzrostowej, dla której realnym zasięgiem okazują się okolice ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu) i mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego.

Najciekawsze setupy dnia – 2.11.2018 - notowania pary walutowej EURNZD
EURNZD Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 90 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkadiuszem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKanada: Spada stopa bezrobocia
Następny artykułCognor z wynikiem 32,27 mln zł zysku netto w III kw. 2018 r. – spółka na oporze
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here