Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


USDCHF

Spoglądając na notowania pary walutowej USDCHF zauważymy, że w skutek trwających od drugiej połowy września br., dynamicznych wzrostów, kurs dotarł w okolice poziomu 1.0040, gdzie już w ubiegłym tygodniu pojawiła się dość silna reakcja podażowa. Jeżeli zatem opór ten po raz kolejny zostanie odrzucony, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownych spadków.

Najciekawsze setupy dnia – 19.11.2018 - notowania pary walutowej USDCHF
USDCHF Weekly

USDPLN

Za potencjalnym osłabieniem dolara amerykańskiego przemawia także obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej USDPLN, której kurs również oscyluje w okolicy istotnego oporu. Biorąc pod uwagę ubiegłotygodniową reakcję podażową, niewykluczone, że poziom ten ponownie zostanie odrzucony. Gdyby tak się stało, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się powstania przynajmniej korekty spadkowej.

Najciekawsze setupy dnia – 19.11.2018 - notowania pary walutowej USDPLN
USDPLN Weekly

EURJPY

Niezwykle interesująco wyglądają również notowania pary EURJPY, której kurs od tygodnia porusza się w trendzie horyzontalnym. Biorąc pod uwagę, że górnym ograniczeniem tej konsolidacji jest ostatnio pokonane wsparcia (teraz opór) zbiegające się z mierzeniem 50% korekty Fibonacciego, niewykluczone, że w jego okolicy znów pojawi się reakcja podażowa. Gdyby tak się stało, spodziewać moglibyśmy się nawet ponownych spadków.

Najciekawsze setupy dnia – 19.11.2018 - notowania pary walutowej EURJPY
EURJPY H4

EURNZD

Zdecydowanie przeciwnie wygląda natomiast obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej EURNZD, gdzie w skutek trwających od ponad miesiąca, niezwykle dynamicznych spadków kurs osunął się w okolice poziomu 1.6550. Tam też już pod koniec ubiegłego tygodnia pojawiła się pierwsza reakcja. Jeżeli tylko wsparcie to zostanie trwale odrzucone, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się powstania przynajmniej korekty wzrostowej, dla której realnym zasięgiem okazują się nawet okolice poziomu 1.71.

Najciekawsze setupy dnia – 19.11.2018 - notowania pary walutowej EURNZD
EURNZD Daily

NZDJPY

Za potencjalnym osłabieniem dolara nowozelandzkiego przemawiać może także obecna sytuacja na parze NZDJPY, gdzie w skutek ostatnich wzrostów kurs dotarł w okolice poziomu 77.70. Tam też w dniu dzisiejszym pojawiła się już dość silna reakcja podażowa. Jeżeli zatem poziom ten zostanie odrzucony, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się powstania przynajmniej korekty spadkowej, dla której realnym zasięgiem okazują się nawet okolice 75.25.

Najciekawsze setupy dnia – 19.11.2018 - notowania pary walutowej NZDJPY
NZDJPY Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 90 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkadiuszem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPiaskownica regulacyjna KNF wystartuje już pod koniec 2018 r.
Następny artykułWspółzałożyciel Bitmain rozważa sprzedaż 1 mln Bitcoin Cash SV
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here