Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


GBPUSD

Spoglądając na notowania pary walutowej GBPUSD zauważymy, że na skutek ostatnich spadków kurs osunął się w okolice w okolice linii tendencji wzrostowej będącej dolnym ograniczeniem trwającego od pewnego czasu kanału wzrostowego. Trwałe odrzucenie tego wsparcia mogłoby otworzyć drogę do ponownych wzrostów. Póki co niewiele jednak na to wskazuje. W dalszym ciagu nie pojawiła się tu bowiem żadna silna reakcja popytowa. Jeżeli natomiast strefa ta zostanie pokonana, wówczas potencjalne spadki mogłyby dotrzeć nawet w okolice poziomu 1.2930.

Najciekawsze setupy dnia – GBPUSD
GBPUSD Daily

NZDUSD

Coraz ciekawiej wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary NZDUSD, gdzie zgodnie z moją wcześniejszą projekcją kurs osunął się w okolice poziomu 0.6530 i mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego, gdzie w dniu dzisiejszym pojawiła się silna reakcja popytowa. W skute trwających przez niemal cały dzień wzrostów rynek ponownie dotarł w okolice poziomu 0.6600. Trwałe pokonanie bądź odrzucenie tej strefy mogłoby określić przyszły kierunek ruchu na tym instrumencie.

Najciekawsze setupy dnia – NZDUSD
NZDUSD H4

USDCAD

W okolicy dość istotnego oporu znajdują się notowania pary USDCAD. W tym przypadku jest to górne ograniczenie trwającego od czerwca br. kanału spadkowego. Jeżeli strefa ta zostanie odrzucona, spodziewać moglibyśmy się ponownych spadków, dla których realnym zasięgiem okazują się nawet okolice dolnego ograniczenia obecnej formacji.

Najciekawsze setupy dnia – USDCAD
USDCAD Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 90 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkadiuszem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPre-Market: Rynki przed wejściem Wall Street 19-10-2018
Następny artykułInstytucje szukają sposobów na inwestowanie w rynek kryptowalut
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here