TMS


Przegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


GBPUSD

Spoglądając na notowania kabla zauważymy, że w skutek ubiegłotygodniowej decyzji Premier May o przełożeniu głosowania nad umową rozwodową UK z UE doszło do znacznej wyprzedaży kursu funta szterlinga. W efekcie tych spadków rynek pokonał testowane od kilku dni wsparcie i znalazł się na najniższym poziomie od kwietnia 2017 roku. W dniu dzisiejszym doszło do re-testu tego poziomu. Jeżeli strefa ta zostanie trwale odrzucona, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się zatem ponownych spadków.

kurs pary walutowej GBPUSD
GBPUSD Daily

CADJPY

Spoglądając na notowania pary walutowej CADJPY zauważymy, że w skutek ubiegłotygodniowych, spokojnych wzrostów, kurs dotarł w okolice dolnego ograniczenia wcześniejszego kanału wzrostowego, gdzie już w miniony piątek pojawiła się pierwsza reakcja podażowa. Trwałe odrzucenie tego oporu otworzyło drogę do dalszych spadków, w skutek których rynek pokonał dziś kolejne, techniczne wsparcie. Jeżeli zatem w najbliższym czasie nie pojawi się silna reakcja popytowa, która mogłaby zanegować to wybicie, spodziewać moglibyśmy się nawet dalszej deprecjacji, dla której realnym zasięgiem wydają się w tym momencie okolice poziomu 82.50.

kurs pary walutowej CADJPY
CADJPY Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 2 godzin spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkadiuszem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here