Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


AUDUSD

Spoglądając na notowania pary walutowej AUDUSD zauważymy, że kurs od kilku dni oscyluje w okolicy dość istotnego oporu i mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego z wcześniejszych spadków, gdzie już kilkukrotnie pojawiła się reakcja podażowa. Jeżeli strefa ta zostałaby w końcu odrzucona, spodziewać moglibyśmy się nawet ponownych spadków.

Najciekawsze setupy dnia - notowania pary AUDUSD
AUDUSD H4

USDCAD

Coraz ciekawiej wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary USDCAD, której kurs ponownie znalazł się w okolicy lokalnego oporu. Tym razem poziom ten zbiega się jednak również z górnym ograniczeniem trwającego od pewnego czasu kanału spadkowego. Warto zatem obserwować czy w najbliższym czasie pojawi się tu jakaś silna reakcja podażowa. Trwałe pokonanie bądź odrzucenie tej strefy mogłoby bowiem określić przyszły kierunek ruchu na tym instrumencie.

Najciekawsze setupy dnia - notowania pary USDCAD
USDCAD Daily

CHFJPY

W dalszym ciągu dość interesująco wyglądają również notowania pary CHFJPY, której kurs od kilku dni oscyluje w okolicy dość istotnego wsparcia. Jeżeli strefa ta zostanie jednak pokonana, wówczas spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania linii trendu wzrostowego.

Najciekawsze setupy dnia - notowania pary CHFJPY
CHFJPY Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 90 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkadiuszem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułWażny poziom na NZD/USD – Justin Bennett
Następny artykułSzwajcaria chce połączyć tradycyjne giełdy z kryptowalutowymi
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here