Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


AUDCHF

Spoglądając na notowania pary walutowej AUDCHF zauważymy, że od połowy kwietnia br. kurs poruszał się w konsolidacji, z której w miniony piątek wybiliśmy dołem. Na skutek dzisiejszych wzrostów doszło do re-testu dolnego ograniczenia tego boxu, gdzie pojawiła się już pierwsza reakcja podażowa. Trwałe odrzucenie tego oporu mogłoby otworzyc drogę do ponownych spadków nawet w okolice poziomu 0.7250.

AUDCHF H4

EURAUD

Równie interesująco wygląda w dalszym ciągu obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej EURAUD, gdzie kurs od ubiegłego tygodnia oscyluje w okolicy lokalnej strefy oporu i mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego. Trwałe pokonanie bądź odrzucenie tej strefy mogłoby określić przyszły kierunek ruchu na tym instrumencie.

Zobacz także: Tickmill oferuje 0,0010% prowizji dla rachunków VIP

EURAUD Daily

GBPAUD

Bardzo podobnie zaczyna wyglądać obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej GBPAUD. W tym przypadku co prawda nie doszło jeszcze do dokładnego re-testu ostatnio pokonanego wsparcia. Nie zmienia to jednak faktu, iż opór ten zbiega się bardzo precyzyjnie z mierzeniem 50% korekty Fibonacciego, co (przynajmniej z technicznego punktu widzenia)  zwiększa prawdopodobieństwo pojawienia się tam reakcji podażowej.

GBPAUD Daily

GBPNZD

Pro-spadkowo wygląda także obecna sytuacja na parze GBPNZD, gdzie kurs od dłuższego czasu oscyluje poniżej ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu) i mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego. Dokładny re-test i odrzucenie tej strefy mogłoby być całkiem interesującą okazją na dołączenie do spadków.

GBPNZD Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 70 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKryptopłatności nie dla przeciętnego Kowalskiego przynajmniej do 2020 roku
Następny artykułCommerzbank wskazuje istotny poziom na GBP/USD: 1.3204
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here