Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


AUDUSD

Spoglądając na notowania pary walutowej AUDUSD zauważymy, że w skutek trwających niemal od tygodnia wzrostów kurs dotarł w okolice ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu) i mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego, gdzie w dniu dzisiejszym pojawiła się silna reakcja podażowa. Biorąc pod uwagę, że od dłuższego czasu rynek porusza się trendzie spadkowym, jeżeli tylko strefa ta zostanie trwale odrzucona, spodziewać moglibyśmy się dalszej deprecjacji.

Najciekawsze setupy dnia - AUDUSD
AUDUSD H4

NZDUSD

Pro-spadkowo wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary NZDUSD, gdzie w skutek trwających od 1,5 tygodnia wzrostów kurs dotarł w okolice dość istotnego oporu i mierzenia 61.8% korekty Fibonacciego, gdzie również pojawiła się już pierwsza, dość silna reakcja podażowa.

Najciekawsze setupy dnia - NZDUSD
NZDUSD H4

Jeżeli zatem strefa ta zostanie trwale odrzucona, spodziewać moglibyśmy się nawet ponownych spadków, dla których realnym zasięgiem okazują się okolice poziomu 0.6530 i mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego bądź nawet zbiegającego się precyzyjnie z mierzeniem 61.8% Fibo poziomu 0.6492.

Najciekawsze setupy dnia - NZDUSD
NZDUSD H4

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 90 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkadiuszem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAdmiral Markets poszerza ofertę: Ponad 300 CFD na ETFy i 8 na surowce
Następny artykułUSD próbuje wrócić do gry? Sytuacja się komplikuje
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here