Naga Markets webinar


Przegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


CADJPY

Spoglądając na notowania pary walutowej CADJPY zauważymy, że na skutek trwających niemal nieprzerwanie od trzech tygodni wzrostów kurs ponownie dotarł w okolice poziomu 85.65. Biorąc pod uwagę, że w trakcie tej aprecjacji nie pojawiła się żadna większa korekta, odrzucenie obecnie testowanego oporu mogłoby zapoczątkować jakieś odreagowanie. Jeżeli jednak strefa ta zostanie pokonana, potencjalne wzrosty mogłyby być kontynuowane nawet w okolice poziomu 86.90.

CADJPY Daily

GBPCAD

Notowania pary walutowej GBPCAD od pewnego czasu poruszają się w trendzie horyzontalnym, którego górne ograniczenie znajduje się w okolicy mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego. Biorąc pod uwagę, że konsolidacja jest formą korekty, z technicznego punktu widzenia coraz bardziej prawdopodobne wydaje się wybicie dołem i kontynuacja wcześniejszego trendu (spadkowego).

GBPCAD H1

Spoglądając na interwał dzienny zauważymy, że jeżeli tak się stanie, potencjalne spadki mogłyby dotrzeć w okolice poziomu 1.7090 bądź nawet 1.6820.

GBPCAD Daily

GBPJPY

Coraz ciekawiej wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej GBPJPY, gdzie na skutek trwających od niespełna trzech tygodni wzrostów kurs dotarł do pokonanej już jakiś czas temu linii trendu wzrostowego. Tam też już wczoraj pojawiła się pierwsza reakcja podażowa. Jeżeli więc opór ten zostanie odrzucony, spodziewać moglibyśmy się nawet ponownych spadków.

GBPJPY Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 70 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułJustin Bennett: USDCAD pozostaje w konsolidacji
Następny artykułAmerykańska CFTC ostrzega: Sprawdzaj w jakie kryptowaluty inwestujesz!
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here