TMS


Przegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera FX88, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action. Szczegółowy opis oferty FX88 przygotowaliśmy dla Was w osobnym artykule.

Ostrzeżenie o ryzyku: Transakcje na rynkach Forex i kontraktów CFD mogą prowadzić do utraty całego zainwestowanego kapitału. Należy zauważyć, że FX88 nie ponosi odpowiedzialności za przygotowanie materiałów do tego artykułu lub jakichkolwiek innych materiałów związanych z tym artykułem. Materiały z artykułu służą wyłącznie celom informacyjnym, a zawarte w nim informacje nie stanowią porady inwestycyjnej i nie powinny być interpretowane jako takie.


CADJPY

Na skutek wczorajszych wzrostów kurs pary walutowej CADJPY pokonał techniczny opór w okolicy poziomu 85.65. Dziś wzrosty są kontynuowane i w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się re-testu pokonanego już 8 lutego br. poziomu 86.90. Odrzucenie tej strefy mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków. Za scenariuszem tym przemawiać może również fakt, iż rynek w dalszym ciagu nie przetestował jeszcze od góry ostatnio pokonanego oporu (teraz wsparcia).

CADJPY Daily

EURCHF

Niezwykle interesująco wygląda obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej EURCHF, gdzie na skutek ostatnich spadków kurs dotarł w okolice ostatnio pokonanego oporu (teraz wsparcia) i mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego z wcześniejszych wzrostów. Biorąc pod uwagę, że póki co rynek pozostaje w trendzie wzrostowym, odrzucenie tej strefy mogłoby otworzyć drogę do ponownej aprecjacji EUR.

EURCHF Daily

EURGBP

Spoglądając na notowania pary walutowej EURGBP zauważymy, że na skutek trwających od tygodnia spadków spadków kurs nie tylko wybił dołem z kanału wzrostowego ale również pokonał lokalny poziom wsparcia, który obecnie re-testujemy od dołu (jako opór). Odrzucenie tej strefy mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków.

EURGBP H4

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 70 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem


FX88 jest brokerem regulowanym przez CySEC. Broker zapewnia konkurencyjne spready i ceny par walutowych, metali oraz CFD. Dodatkowo dostarcza najnowsze narzędzia handlowe umożliwiające inwestorom wykorzystanie niesamowitych możliwości na rynku.

Wszystkie analizy z cyklu możesz śledzić pod tagiem “Setup dnia”Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here