Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


AUDUSD

Spoglądając na notowania pary walutowej AUDUSD zauważymy, że w skutek trwających od wtorku wzrostów, kurs ponownie dotarł w okolice poziomu 0.7290, gdzie dziś po raz kolejny pojawiła się reakcja podażowa. Jeżeli zatem opór ten znów zostanie odrzucony, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownych spadków, dla których realnym zasięgiem wydają się być okolice poziomu 0.7150.

Najciekawsze setupy dnia – 16.11.2018 - notowania pary walutowej AUDUSD
AUDUSD Daily

AUDCAD

Za potencjalnym osłabieniem dolara australijskiego przemawia także obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej AUDCAD, gdzie w skutek trwających od 4 października br. wzrostów, kurs dotarł w okolice niezwykle istotnej strefy oporu. Tam też już w dniu wczorajszym pojawiła się dość silna reakcja podażowa. Jeżeli zatem poziom ten zostanie trwale odrzucony, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się powstania przynajmniej korekty spadkowej.

Najciekawsze setupy dnia – 16.11.2018 - notowania pary walutowej AUDCAD
AUDCAD Daily

EURNZD

Coraz ciekawiej wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej EURNZD, gdzie od ponad miesiąca obserwujemy niezwykle dynamiczne spadki. W ten sposób kurs osunął się aż w okolice poziomu 1.6560, gdzie dziś pojawiła się reakcja popytowa. Jeżeli tylko wsparcie to zostanie odrzucone, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się powstania przynajmniej korekty wzrostowej, dla której realnym zasięgiem okazują się nawet okolice poziomu 1.71.

Najciekawsze setupy dnia – 16.11.2018 - notowania pary walutowej EURNZD
EURNZD Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 90 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkadiuszem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułWasko SA odnotowuje 0,18 mln zł zysku netto w III kw. 2018 r.
Następny artykułPre-Market: Wielka Brytania w centrum uwagi inwestorów oraz dane z USA
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here