Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


AUDCAD

Spoglądając na notowania pary walutowej AUDCAD zauważymy, że w skutek trwających od niespełna dwóch tygodni wzrostów, kurs dotarł w okolice ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu) i mierzenia 50% korekty Fibonacciego z wcześniejszego impulsu spadkowego, gdzie już w miniony piątek pojawiła się pierwsza reakcja podażowa. Jeżeli zatem strefa ta zostanie trwale odrzucona, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownych spadków.

Najciekawsze setupy dnia - AUDCAD
AUDCAD Daily

AUDNZD

Za potencjalnym osłabieniem dolara australijskiego przemawia także obecna sytuacja na notowaniach pary AUDNZD, gdzie w skutek obecnych spadków, kurs wybił dziś dołem z trwającej od dłuższego czasu konsolidacji. Jeżeli zatem w najbliższym czasie nie pojawi się silna reakcja popytowa, która mogłaby zanegować to wybicie, spodziewać moglibyśmy się dalszej deprecjacji.

Przyglądając się nieco dokładniej sytuacji technicznej na notowaniach pary AUDNZD dostrzec można również, iż pokonane w dniu dzisiejszym wsparcie stanowi linię szyi pro-spadkowej formacji głowy z ramionami. Jak wynika z technicznego zasięgu tejże formacji, potencjalne spadki mogłyby w tym przypadku dotrzeć nawet w okolice poziomu 1.0500. Niemniej jednak pierwszej reakcji popytowej spodziewać moglibyśmy się już w okolicy 1.0650.

Najciekawsze setupy dnia - AUDNZD
AUDNZD Daily

CHFJPY

Równie interesująco przedstawia się obecna sytuacja na notowaniach pary CHFJPY, gdzie na skutek trwających niemal nieprzerwanie od trzech tygodni spadków kurs osunął się w okolice niezwykle istotnego wsparcia. Tam też w dniu dzisiejszym pojawiła się reakcja popytowa i jeżeli tylko strefa ta zostanie trwale odrzucona, spodziewać moglibyśmy się ponownych wzrostów.

Najciekawsze setupy dnia - CHFJPY
CHFJPY Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 90 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkadiuszem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWIG20 poniżej istotnego wsparcia – realizacja RGRa?
Następny artykułUSDJPY możliwa korekta w rejony 112.800
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here