Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


EURUSD

Spoglądając na notowania pary walutowej EURUSD zauważymy, iż zgodnie z jedną z moich wcześniejszych projekcji, kurs osunął się w okolice pomarańczowej strefy wsparcia, gdzie w dniu wczorajszym pojawiła się już pierwsza reakcja popytowa. Biorąc pod uwagę, że rynek w dalszym ciągu nie przetestował jeszcze od dołu ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu), ewentualne odrzucenie obecnie testowanej strefy mogłoby otworzyć drogę do potencjalnych wzrostów właśnie w okolice tego poziomu.

EURUSD Daily

EURAUD

Nieco inaczej wygląda natomiast obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej EURAUD, gdzie również zgodnie z moją wcześniejszą projekcją, na skutek ostatnich wzrostów rynek przetestował od dołu ostatnio pokonane wsparcie (teraz opór). Tam też już we wtorek pojawiła się pierwsza reakcja podażowa i jeżeli tylko strefa ta zostanie trwale odrzucona a kurs osunie się poniżej najbliższego wsparcia, spodziewać moglibyśmy się nawet dalszej deprecjacji.

EURAUD Daily

GBPAUD

Pro-spadkowo wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej GBPAUD, gdzie zgodnie z moją wtorkową projekcją, w okolicy poziomu 1.7625 i mierzenia 61.8% korekty Fibonacciego pojawiła się dość silna reakcja podażowa, na skutek której od trzech dni obserwujemy spadki. Jeżeli tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się nawet ponownego przetestowania poziomu 1.7300.

GBPAUD Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 70 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułUOB: brak rozstrzygnięcia na AUD/USD, możliwy kolejny impuls spadkowy
Następny artykułKontrowersyjny DasCoin zapowiada „nową erę” dzięki DasEcosystem
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here