Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


EURAUD

Spoglądając na notowania pary walutowej EURAUD zauważymy, że w skutek dzisiejszych spadków kurs pokonał kolejny – już czwarty – istotny poziom wsparcia. Biorąc pod uwagę dynamikę tej deprecjacji, coraz mniej prawdopodobne wydaje się, by w najbliższym czasie miała pojawić się tu silna reakcja popytowa, która mogłaby zanegować to wybicie. Jeżeli zatem spadki będą kontynuowane, bardzo możliwe, że notowania osuną się aż w okolice poziomu 1.5280.

Najciekawsze setupy dnia – 15.11.2018 - notowania pary walutowej EURAUD
EURAUD Daily

EURNZD

Coraz ciekawiej wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej EURNZD, gdzie od ponad miesiąca obserwujemy niezwykle dynamiczne spadki. W ten sposób kurs osunął się aż w okolice poziomu 1.6560. Biorąc pod uwagę, że w trakcie tej deprecjacji nie pojawiła się żadna większa korekta wzrostowa, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się pojawienia reakcji popytowej sygnalizującej potencjalne odrzucenie obecnie testowanego wsparcia.

Najciekawsze setupy dnia – 15.11.2018 - notowania pary walutowej EURNZD
EURNZD Daily

Gdyby jednak tak się nie stało i poziom ten zostałby pokonany, wówczas należałoby się przygotować nawet na możliwość kontynuacji spadków w okolice poziomu 1.6180.

Najciekawsze setupy dnia – 15.11.2018 - notowania pary walutowej EURNZD
EURNZD Weekly

NZDJPY

Za potencjalnym osłabieniem dolara nowozelandzkiego przemawiać może natomiast obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej NZDJPY, gdzie zauważymy, iż kurs oscyluje obecnie w okolicy technicznego oporu. Jeżeli tylko strefa ta zostałaby odrzucona, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się powstania przynajmniej korekty spadkowej, dla której realnym zasięgiem okazują się w tym momencie okolice poziomu 75.30.

Najciekawsze setupy dnia – 15.11.2018 - notowania pary walutowej NZDJPY
NZDJPY Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 90 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkadiuszem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKurs funta (GBP) na miesięcznych minimach po rezygnacji sekretarza ds. Brexitu
Następny artykułKNF: Marcin Pachucki pełni rolę przewodniczącego Komisji
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here