TMS


Przegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


CADJPY

Spoglądając na notowania pary walutowej CADJPY zauważymy, że w skutek trwających od ubiegłego tygodnia spokojnych wzrostów, kurs dotarł w okolice dolnego ograniczenia wcześniejszego kanału wzrostowego, gdzie w dniu dzisiejszym pojawiła się już pierwsza reakcja podażowa. Jeżeli zatem obecnie testowany opór zostanie odrzucony, w najbliższych dniach spodziewać moglibyśmy się ponownych spadków, dla których realnymi zasięgami okazują się kolejno okolice poziomów 83.80 i dalej 82.50.

kurs pary walutowej CADJPY
CADJPY Daily

EURCAD

Równie interesująco wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary EURCAD. W tym przypadku rynek re-testuje obecnie linię wcześniejszej tendencji spadkowej. Póki co nie pojawiła się tu jednak jeszcze żadna reakcja popytowa sygnalizująca potencjalne odrzucenie tego wsparcia. Niemniej jednak kurs znajduje się obecnie w okolicy dość istotnego poziomu, którego trwałe pokonanie bądź odrzucenie mogłoby określić kierunek ruchu na najbliższe dni. Warto zatem uważnie przyglądać się tej sytuacji i reagować na ewentualne sygnały transakcyjne.

Kurs pary walutowej EURCAD
EURCAD Daily

NZDCAD

Spoglądając na notowania pary walutowej NZDCAD zauważymy, że w skutek odrzucenia technicznego oporu w okolicy poziomu 0.9210, od kilku dni obserwujemy dynamiczne spadki. Jeżeli tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się re-testu ostatnio pokonanego oporu (teraz w sparcia) w wysokości 0.9040.

Trwałe odrzucenie tego poziomu mogłoby otworzyć drogę do ponownych wzrostów. Biorąc jednak pod uwagę dynamikę obecnej deprecjacji, coraz bardziej prawdopodobne wydaje się możliwe wybicie poniżej, co z technicznego punktu widzenia mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków.

Kurs pary walutowej NZDCAD
NZDCAD Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 2 godzin spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkadiuszem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Invest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here