Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


AUDCAD

Spoglądając na notowania pary walutowej AUDCAD zauważymy, że w skutek trwających od ponad miesiąca wzrostów, kurs dotarł w okolice dość istotnej (pomarańczowej) strefy oporu, gdzie pojawiła się już pierwsza reakcja podażowa. Jeżeli tylko poziom ten zostanie trwale odrzucony, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się powstania przynajmniej korekty spadkowej.

Najciekawsze setupy dnia – 14.11.2018 - notowania pary walutowej AUDCAD
AUDCAD Daily

AUDNZD

Za potencjalnym osłabieniem dolara australijskiego przemawiać może także obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej AUDNZD, gdzie w skutek trwających od pewnego czasu spadków, kurs pokonał dziś kolejny techniczny poziom wsparcia. Jeżeli zatem w najbliższym czasie nie pojawi się silna reakcja popytowa, mogąca zanegować to wybicie, spodziewać moglibyśmy się nawet ponownego przetestowania okolic poziomu 1.05.

Najciekawsze setupy dnia – 14.11.2018 - notowania pary walutowej AUDNZD
AUDNZD Daily

EURAUD

Scenariusz ten wspierają również notowania pary walutowej EURAUD, gdzie w skutek trwających od miesiąca spadków rynek pokonał trzy techniczne poziomy wsparcia i dotarł aż w okolice 1.56. Tam też w dniu wczorajszym pojawiła się już pierwsza reakcja popytowa. Jeżeli tylko strefa ta zostanie odrzucona, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się powstania przynajmniej korekty wzrostowej, dla której realnym zasięgiem okazują się okolice któregoś z trzech ostatnio pokonanych wsparć.

Najciekawsze setupy dnia – 14.11.2018 - notowania pary walutowej EURAUD
EURAUD Daily

WTI

Równie interesująco zaczyna wyglądać także obecna sytuacja na notowaniach ropy WTI, gdzie zgodnie z moją wczorajszą projekcją, kurs osunął się w okolice 54.80 USD. Biorąc pod uwagę zasięg tych trwających niemal od początku października, dynamicznych spadków oraz uwzględniając, że obecnie testowane wsparcie pozostaje niepokonane od ponad roku, niewykluczone, że w najbliższym czasie pojawi się reakcja popytowa, mogąca zapoczątkować powstanie przynajmniej korekty wzrostowej.

Najciekawsze setupy dnia – 14.11.2018 - notowania ropy naftowej WTI
WTI Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 90 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkadiuszem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułIdea Bank traci 18% po wpisie na listę ostrzeżeń KNF
Następny artykułTMS: EUR/PLN powinien nie oddalać się od 4,30
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here