Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


AUDCAD

Spoglądając na notowania pary walutowej AUDCAD zauważymy, że od ubiegłego tygodnia kurs oscyluje w okolicy dość istotnego poziomu wsparcia, gdzie w tym tygodniu pojawiła się pierwsza reakcja popytowa. Jeżeli strefa ta zostałaby odrzucona, spodziewać moglibyśmy się powstania przynajmniej korekty wzrostowej, dla której realnym zasięgiem okazują się nawet okolice ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu) i mierzenia 50% korekty Fibonacciego.

AUDCAD Weekly

AUDJPY

Równie interesująco wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary AUDJPY, gdzie już od wczoraj kurs oscyluje w okolicy lokalnej strefy oporu. Mimo, że pojawiła się tu już pierwsza reakcja podażowa, to strefa ta w dalszym ciagu nie została jednak jeszcze trwale odrzucona. W dalszym ciągu należy zatem rozpatrywać dwa możliwe scenariusze:

  • odrzucenie obecnie testowanej strefy mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków przynajmniej w okolice poziomu 79.70
  • pokonanie obecnie testowanej strefy mogłoby otworzyć drogę do dalszych wzrostów, dla których realnym zasięgiem okazują się nawet okolice poziomu 82.00.
AUDJPY H4

CHFJPY

Równie interesująco zaczyna wyglądać także obecna sytuacja na notowaniach pary CHFJPY, gdzie kurs dotarł w okolice poziomu 116.15. Póki co nie pojawiła się tu jeszcze żadna reakcja podażowa sygnalizująca potencjalne odrzucenie tego oporu. Gdyby tak się jednak stało, potencjalne spadki mogłyby dotrzeć nawet w okolice poziomu 112.95.

Jeżeli jednak strefa ta zostanie pokonana, wówczas potencjalne wzrosty mogłyby być kontynuowane aż do 118.20.

CHFJPY Daily

NZDCAD

Spoglądając na notowania pary walutowej NZDCAD zauważymy, że na skutek trwających od środy, spokojnych wzrostów kurs dotarł w okolice ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu), gdzie w dniu dzisiejszym pojawiła się już pierwsza reakcja podażowa. Jeżeli tylko strefa ta zostanie odrzucona, spodziewać moglibyśmy się nawet powrotu do spadków.

NZDCAD H4

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 90 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPepees z zyskiem 7,49 mln zł netto w I poł. 2018 r.
Następny artykułUlma z zyskiem 21,07 mln netto w I poł. 2018 r.
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here