CMC Markets

Przegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


CHFJPY

Spoglądając na notowania pary walutowej CHFJPY zauważymy, że w dniu dzisiejszym ponownie pojawiła się silna reakcja podażowa odrzucająca testowany od kilku dni opór. W najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się zatem kontynuacji spadków, dla których potencjalnym zasięgiem okazują się okolice poziomu 110.75 bądź nawet 109.30.

CHFJPY H4

EURAUD

Pro-spadkowo wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej EURAUD, gdzie zgodnie z moją wczorajszą projekcją, w dniu dzisiejszym pojawiła się silna reakcja podażowa sygnalizująca potencjalne odrzucenie lokalnego poziomu oporu i mierzenia 38.22% korekty Fibonacciego. Jeżeli tak się stanie, spodziewać moglibyśmy się ponownych spadków nawet w okolice poziomu 1.5220.

EURAUD Daily

EURCAD

Bardzo podobnie wygląda także sytuacja na notowaniach pary EURCAD, gdzie również rynek odrzuca obecnie testowany od kilku dni opór. W tym przypadku jest to pokonana już jakiś czas temu linia trendu wzrostowego.

Jeżeli tylko strefa ta zostanie trwale odrzucona, spodziewać moglibyśmy się nawet ponownego przetestowania okolic poziomu 1.4850.

Zobacz także: Tickmill oferuje 0,0010% prowizji dla rachunków VIP

EURCAD Daily

EURNZD

Za dalszą deprecjacją EUR przemawia także obecna sytuacja na notowaniach pary EURNZD, gdzie od kilku dni kurs oscylował w okolicy dolnego ograniczenia wcześniejszego kanału wzrostowego. Na skutek dzisiejszej decyzji monetarnej Europejskiego Banku Centralnego pojawiła się silna reakcja podażowa świadcząca o potencjalnym odrzuceniu tego oporu. Jeżeli tak się stanie, spodziewać moglibyśmy się nawet przetestowania okolic poziomu 1.6200.

EURNZD Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 70 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here