Przegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


CHFJPY

Spoglądając na notowania pary walutowej CHFJPY zauważymy, że w dniu dzisiejszym ponownie pojawiła się silna reakcja podażowa odrzucająca testowany od kilku dni opór. W najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się zatem kontynuacji spadków, dla których potencjalnym zasięgiem okazują się okolice poziomu 110.75 bądź nawet 109.30.

CHFJPY H4

EURAUD

Pro-spadkowo wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej EURAUD, gdzie zgodnie z moją wczorajszą projekcją, w dniu dzisiejszym pojawiła się silna reakcja podażowa sygnalizująca potencjalne odrzucenie lokalnego poziomu oporu i mierzenia 38.22% korekty Fibonacciego. Jeżeli tak się stanie, spodziewać moglibyśmy się ponownych spadków nawet w okolice poziomu 1.5220.

EURAUD Daily

EURCAD

Bardzo podobnie wygląda także sytuacja na notowaniach pary EURCAD, gdzie również rynek odrzuca obecnie testowany od kilku dni opór. W tym przypadku jest to pokonana już jakiś czas temu linia trendu wzrostowego.

Jeżeli tylko strefa ta zostanie trwale odrzucona, spodziewać moglibyśmy się nawet ponownego przetestowania okolic poziomu 1.4850.

Zobacz także: Tickmill oferuje 0,0010% prowizji dla rachunków VIP

EURCAD Daily

EURNZD

Za dalszą deprecjacją EUR przemawia także obecna sytuacja na notowaniach pary EURNZD, gdzie od kilku dni kurs oscylował w okolicy dolnego ograniczenia wcześniejszego kanału wzrostowego. Na skutek dzisiejszej decyzji monetarnej Europejskiego Banku Centralnego pojawiła się silna reakcja podażowa świadcząca o potencjalnym odrzuceniu tego oporu. Jeżeli tak się stanie, spodziewać moglibyśmy się nawet przetestowania okolic poziomu 1.6200.

EURNZD Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 70 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.STO

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here