Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


EURUSD

Spoglądając na notowania pary walutowej EURUSD zauważymy, że w skutek ubiegłotygodniowych wzrostów kurs ponownie znalazł się powyżej poziomu 1.1530. Mimo, że w piątek strefa ta zastała po raz kolejny przetestowana, to w dniu dzisiejszym pojawiła się silna reakcja popytowa sygnalizująca potencjalne jej odrzucenie. Jeżeli zatem w najbliższym czasie nie pojawi się silna reakcja podażowa spodziewać moglibyśmy się, że potencjalne wzrosty będą kontynuowane nawet w okolice poziomu 1.1820.

EURUSD Daily

NZDUSD

Pro-wzrostowo wygląda również obecna sytuacja na notowaniach pary NZDUSD, gdzie zgodnie z moją wczorajszą projekcją kurs najpierw osunął się w okolice lokalnego wsparcia i mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego a tam pojawiła się silna reakcja popytowa. W chwili obecnej obserwujemy próbę wybicia lokalnego oporu i jeżeli tylko w najbliższym czasie nie pojawi się silna reakcja podażowa, która mogłaby to zanegować, spodziewać moglibyśmy się nawet ponownego przetestowania okolic poziomu 0.6600.

NZDUSD H4

CHFJPY

Równie interesująco przedstawia się obecna sytuacja na notowaniach pary CHFJPY, gdzie na skutek trwających niemal nieprzerwanie od trzech tygodni spadków kurs osunął się w okolice niezwykle istotnego wsparcia. Tam też w dniu dzisiejszym pojawiła się silna reakcja popytowa i jeżeli tylko strefa ta zostanie trwale odrzucona, spodziewać moglibyśmy się ponownych wzrostów.

CHFJPY Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 90 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkadiuszem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułUSA: Słaby odczyt sprzedaży detalicznej
Następny artykułZłoto z potencjałem do spadków
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here