Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


AUDCHF

Spoglądając na notowania pary walutowej AUDCHF zauważymy, że na skutek dzisiejszej luki spadkowej kurs ął się poniżej technicznego poziomu wsparcia. Pomimo pojawienia się już pierwsze reakcji popytowe, wybicie to w dalszym ciagu nie zostało jednak zanegowane. Jeżeli okaże się zatem, że jest to klasyczny re-testi obecnie testowany opór zostanie odrzucona, spodziewać moglibyśmy się nawet dalszych spadków, dla których realnym zasięgiem okazują się okolice poziomu 0.7150.

AUDCHF Daily

AUDJPY

Bardzo podobnie wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary AUDJPY, gdzie również w dniu dzisiejszym kurs wybił dołem z trwającej od dłuższego czasu konsolidacji.

AUDJPY Daily

Spoglądając na interwał tygodniowy zauważymy, ze jeżeli w najbliższym czasie nie pojawi się silna reakcja popytowa, która mogłaby zanegować to wybicie, potencjalne spadki mogłyby by być kontynuowane nawet w okolice poziomu 74.00.

AUDJPY Weekly

EURCHF

Niezwykle interesująco wyglądają także notowania pary walutowej EURCHF, gdzie na skutek dzisiejszej luki spadkowej rynek przetestował lokalny poziom wsparcia. Tam też pojawiła się dość silna reakcja popytowa sygnalizująca potencjalne odrzucenie tej strefy. Jeżeli tak się stanie i w najbliższym czasie wzrosty będą kontynuowane, spodziewać moglibyśmy się nawet re-testu poziomu 1.1500 i mierzenia 50% korekty Fibonacciego.

EURCHF Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 70 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKryptotrading – analiza najpopularniejszych walut, 13 sierpnia
Następny artykułAlior Bank – cyfrowy buntownik wkracza do świata blockchaina
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here