Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


AUDUSD

Spoglądając na notowania pary walutowej AUDUSD zauważymy, że już od wczoraj kurs oscyluje w okolicy lokalnego oporu, którego trwałe odrzucenie mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków nawet w okolice poziomu 0.7045. Jeżeli jednak strefa ta zostanie pokonana, wówczas spodziewać moglibyśmy się nawet ponownego przetestowania okolic 0.7200.

AUDUSD - Najciekawsze setupy dnia – 12.10.2018
AUDUSD H1

AUDCAD

W okolicy lokalnego oporu znajdują się także notowania pary AUDCAD. W tym przypadku poziom ten zbiega się także z mierzeniem 50% korekty Fibonacciego, co z technicznego punktu widzenia może determinować pojawienie się w jego okolicy większej reakcji podażowej. Gdyby strefa ta została odrzucona, spodziewać moglibyśmy się ponownych spadków.

AUDCAD - Najciekawsze setupy dnia – 12.10.2018
AUDCAD Daily

CHFJPY

Równie interesująco przedstawia się obecna sytuacja na notowaniach pary CHFJPY, gdzie na skutek trwających niemal nieprzerwanie od trzech tygodni spadków kurs osunął się w okolice niezwykle istotnego wsparcia. Trwałe odrzucenie tej strefy mogłoby otworzyć drogę do ponownych wzrostów. Za scenariuszem tym przemawiać może również fakt, iż w trakcie ostatniej deprecjacji nie pojawiła się żadna korekta wzrostowa.

CHFJPY - Najciekawsze setupy dnia – 12.10.2018
CHFJPY Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 90 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkadiuszem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykuł“Duże prawdopodobieństwo” pęknięcia bańki na bitcoinie w niedalekiej przyszłości
Następny artykułSEC blokuje ICO Blockvest z powodu fałszywych oświadczeń
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here