Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


GBPUSD

Spoglądając na notowania pary walutowej GBPUSD zauważymy, że na skutek trwających od ubiegłego tygodnia wzrostów kurs dotarł w okolice poziomu 1.3040, gdzie w dniu dzisiejszym pojawiła się silna reakcja podażowa, sygnalizująca potencjalne odrzucenie tego oporu. Jeżeli tak się stanie, spodziewać moglibyśmy się ponownych spadków.

GBPUSD H4

AUDCAD

Pro-spadkowo wygląda również obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej AUDCAD, gdzie w skutek trwających od dłuższego czasu spadków kurs osunął się poniżej poziomu 0.9350, co z technicznego punktu widzenia mogłoby otworzyć drogę do dalszej deprecjacji, dla której potencjalnym zasięgiem okazują się nawet okolice poziomu 0.9170.

AUDCAD Weekly

CADCHF

Niezwykle interesująco wyglądają także notowania pary CADCHF, gdzie w skutek dzisiejszych wzrostów kurs dotarł w okolice ostatnio pokonanej strefy wsparcia. Jeżeli opór ten zostanie odrzucony, spodziewać moglibyśmy się powrotu do spadków, dla których potencjalnym zasięgiem okazują się nawet okolice poziomu 0.7246. Warto jednak zwrócić uwagę, iż w dalszym ciągu nie doszło jeszcze do re-testu poziomu 0.7515, co mogłoby determinować pogłębienie obecnych wzrostów.

CADCHF Daily

NZDCAD

Za potencjalnymi wzrostami na CADCHF przemawia również obecna sytuacja na notowaniach pary NZDCAD, gdzie kurs osunął się dziś poniżej lokalnego poziomu wsparcia. Jeżeli wybicie to nie zostanie zanegowane, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się nawet dalszej deprecjacji.

NZDCAD Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 90 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułFCA ostrzega o ryzyku przestępstw finansowych po Brexicie
Następny artykułING: dolar pręży muskuły
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here