Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


AUDUSD

W skutek trwających od początku tygodnia wzrostów, kurs pary walutowej AUDUSD dotarł w okolice ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu), gdzie w dniu dzisiejszym pojawiła się już pierwsza reakcja podażowa. Jeżeli strefa ta zostanie trwale odrzucona, z technicznego punktu widzenia spodziewać moglibyśmy się dalszych spadków, dla których realnym zasięgiem okazują się nawet okolice poziomu 0.6830.

Najciekawsze setupy dnia – 10.10.2018
AUDUSD Daily

AUDJPY

W okolicy dość istotnego oporu znajdują się także notowania pary AUDJPY. W tym przypadku także już dziś pojawiła się dość silna reakcja podażowa. Gdyby zatem strefa ta została trwale odrzucona, kurs mógłby ponownie osunąć się w okolice poziomu 79.70 bądź nawet 78.80.

Najciekawsze setupy dnia – 10.10.2018
AUDJPY H4

AUDNZD

Za możliwym osłabieniem dolara australijskiego przemawiać może również obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej AUDNZD, gdzie także kurs oscyluje obecnie w okolicy dość istotnego oporu. Warto także zwrócić uwagę, iż w tym przypadku poziom ten zbiega się bardzo precyzyjnie z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego, co z technicznego punktu widzenia może determinować pojawienie się w jego okolicy reakcji podażowej.

Najciekawsze setupy dnia – 10.10.2018
AUDNZD Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 90 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkadiuszem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułUSDCAD reaguje na dane z Ameryki
Następny artykułKomentarz giełdowy – rentowności w centrum uwagi
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here