Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


USDJPY

Na skutek trwających od wczoraj, dynamicznych wzrostów kurs pary walutowej USDJPY ponownie dotarł w okolice poziomu 111.30. Póki co w jego okolicy nie pojawiła się jednak żadna reakcja podażowa, dlatego też ciężko jednoznacznie stwierdzić, czy opór ten zostanie odrzucony czy pokonany. Niemniej jednak, jest to niezwykle istotna strefa i to co się wydarzy w jej okolicy może determinować kierunek ruchu w najbliższej przyszłości.

USDJPY Daily

GOLD

Zdecydowanie pro-spadkowo wygląda natomiast obecna sytuacja na notowaniach złota, gdzie w dniu wczorajszym pojawiła się silna reakcja podażowa sygnalizująca odrzucenie technicznego oporu i mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego. Dziś spadki są kontynuowane przez co w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania okolic 1240 USD. Jeżeli wsparcie to zostanie tym razem pokonane, potencjalne spadki mogłyby dotrzeć nawet w okolice 1210 USD.

GOLD Daily

Silver

Bardzo podobnie wygląda także obecna sytuacja na notowaniach srebra, gdzie także w dniu wczorajszym pojawiła się reakcja podażowa odrzucająca istotną strefę oporu. Jeżeli w najbliższym czasie spadki będą kontynuowane, spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania okolic 15,55 USD.

Silver Daily

AUDCHF

Równie interesująco wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej AUDCHF, gdzie pomimo, iż kurs nie dotarł dokładnie do wyznaczonej przeze mnie strefy oporu, to dziś pojawiła się silna reakcja podażowa. Jeżeli więc poziom ten zostanie odrzucony bez dokładnego przetestowania, spodziewać moglibyśmy się, że potencjalne spadki dotrą przynajmniej w okolice ostatnio pokonanego oporu (teraz wsparcia) zbiegającego się obecnie z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego.

AUDCHF H4

CHFJPY

Spoglądając na notowania pary walutowej CHFJPY zauważymy, że na skutek trwających od ubiegłego tygodnia wzrostów kurs po raz kolejny dotarł w okolice technicznego oporu będącego górnym ograniczeniem formacji trójkąta prostokątnego. Jeżeli opór ten znów zostanie odrzucony, spodziewać moglibyśmy się nawet ponownych spadków.

CHFJPY Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 70 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa: GBP/USD, CAD/JPY, USD/CHF
Następny artykułDarmowe tokeny o wartości $42 mln dla inwestorów NEO
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here