Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera FX88, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action. Szczegółowy opis oferty FX88 przygotowaliśmy dla Was w osobnym artykule.

Ostrzeżenie o ryzyku: Transakcje na rynkach Forex i kontraktów CFD mogą prowadzić do utraty całego zainwestowanego kapitału. Należy zauważyć, że FX88 nie ponosi odpowiedzialności za przygotowanie materiałów do tego artykułu lub jakichkolwiek innych materiałów związanych z tym artykułem. Materiały z artykułu służą wyłącznie celom informacyjnym, a zawarte w nim informacje nie stanowią porady inwestycyjnej i nie powinny być interpretowane jako takie.


AUDUSD

Na skutek dzisiejszych spadków kur pary walutowej AUDUSD znalazł się najniżej od czerwca 2017 roku. Jeżeli w najbliższym czasie nie pojawi się silna reakcja popytowa, która mogłaby zanegować te spadki, z technicznego punktu widzenia spodziewać moglibyśmy się ich kontynuacji przynajmniej w okolice poziomu 0.7340 bądź nawet 0.7170.

AUDUSD Daily

NZDUSD

Niezwykle interesująco zaczyna wyglądać obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej NZDUSD, gdzie na skutek trwających od połowy kwietnia br. spadków kurs dotarł aż w okolice poziomu 0.6960. Biorąc pod uwagę, że rynek w dalszym ciągu nie przetestował jeszcze od dołu ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu), w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się pojawienia większej reakcji popytowej. Jeżeli jednak dolar amerykański w dalszym ciągu będzie się umacniał i kurs pokona obecnie testowane wsparcie, wówczas potencjalne spadki mogłyby dotrzeć nawet w okolice ubiegłorocznych minimów.

NZDUSD Daily

Sponsorem codziennych analiz jest broker FX88 dający swoim klientom dostęp do rachunku ECN, również w polskich złotych.

Handluj na walutach, indeksach i towarach wykorzystując atrakcyjne warunki handlowe.

Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz

EURCHF

Po trwającej niemal trzy tygodnie konoslidacji, kurs pary walutowej EURCHF w końcu dorzucił techniczny opór w okolicy 1.20. Jeżeli spadki będą kontynuowane, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się re-testu ostatnio pokonanego oporu (terwaz wsparcia) zbiegającego się obecnie z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego.

EURCHF Daily

GBPAUD

Dość interesująco zaczyna wyglądać również obecna sytuacja na notowaniach pary GBPAUD, gdzie zgodnie z moją wczorajszą projekcją kurs dotarł w okolice dolnego ograniczenia wczesniejszej konsolidacji i mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego. Trwałe odrzucenie tego oporu mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków.

NZDUSD Daily

FX88 jest brokerem regulowanym przez CySEC. Broker zapewnia konkurencyjne spready i ceny par walutowych, metali oraz CFD. Dodatkowo dostarcza najnowsze narzędzia handlowe umożliwiające inwestorom wykorzystanie niesamowitych możliwości na rynku.

Wszystkie analizy z cyklu możesz śledzić pod tagiem “Setup dnia”Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCryptojacking – nowy trend w hackingu, setki zainfekowanych stron
Następny artykułBatalia sądowa pomiędzy Binance a Sequoia i jej potencjalne konsekwencje dla spółek z branży krypto
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here