Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera FX88, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action. Szczegółowy opis oferty FX88 przygotowaliśmy dla Was w osobnym artykule.

Ostrzeżenie o ryzyku: Transakcje na rynkach Forex i kontraktów CFD mogą prowadzić do utraty całego zainwestowanego kapitału. Należy zauważyć, że FX88 nie ponosi odpowiedzialności za przygotowanie materiałów do tego artykułu lub jakichkolwiek innych materiałów związanych z tym artykułem. Materiały z artykułu służą wyłącznie celom informacyjnym, a zawarte w nim informacje nie stanowią porady inwestycyjnej i nie powinny być interpretowane jako takie.


CADCHF

Kurs pary walutowej CADCHF od dłuższego czasu porusza się na północ. Na skutek tych wzrostów doszło już do pokonania, re-testu i odrzucenia poziomu 0.7610.Obecnie rynek po raz pierwszy od 11 stycznia br. znajduje się powyżej poziomu 0.7800 i jezeli tylko aprecjacja będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibysmy się nawet ponownego przetestowania okolic 0.7920.

CADCHF Daily

GBPAUD

Pro-wzorstowo (przynajmniej krótkoterminowo) wygląda również obecna sytuacja na notowaniach pray walutowej GBPAUD, gdzie na skutek ubiegłotygodniowych spadków kurs dotarł aż w okolice technicznego poziomu wsparcia (1.7930), gdzie dziś pojawiła się dość silna reakcja popytowa. Trwałe odrzucenie tej strefy mogłoby otworzyc dorgę do ponownych wzrostów, na skutek których spodziewać moglibyśmy się re-testu ostatnio pokonanego wsparcia zbiegającego się obecnie z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego.

GBPAUD Daily

GBPCAD

Za potencjalnym umocnieniem funta szterlinga przemawia również obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej GBPCAD, gdzie na skutek ubiegłotygodniowych spadków kurs osunął się w okolice lokalnego poziomu wsparcia. W tym przypadku rwnież dziś pojawiła się reakcja popytowa a najbliższym poziom oporu zbiega się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego.

GBPCAD Daily

FX88 jest brokerem regulowanym przez CySEC. Broker zapewnia konkurencyjne spready i ceny par walutowych, metali oraz CFD. Dodatkowo dostarcza najnowsze narzędzia handlowe umożliwiające inwestorom wykorzystanie niesamowitych możliwości na rynku.

Wszystkie analizy z cyklu możesz śledzić pod tagiem “Setup dnia”Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułWarren Buffett o Bitcoinie: “To prawdopodobnie trutka na szczury do kwadratu”
Następny artykułFSA: Nowe regulacje dla japońskich giełd kryptowalutowych
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here