Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony we współpracy z brokerem FX88, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action. Szczegółowy opis oferty FX88 przygotowaliśmy dla Was w osobnym artykule.


NZDUSD

Na skutek trwającej od wczoraj korekty spadkowej, kurs pary walutowej NZDUSD dotarł w okolice ostatnio pokonanego oporu (teraz wsparcia). Jeżeli strefa ta zostałaby odrzucona, spodziewać moglibyśmy się dalszych wzrostów.

Te artykuły również Cię zainteresują
NZDUSD H1

Spoglądając na interwał dzienny zauważymy, że potencjalne wzrosty mogłyby w tym przypadku dotrzeć w okolice górnego ograniczenia trwającej od 10 stycznia br. konsolidacji tj. poziomu 0.7430.

NZDUSD Daily

GOLD

Bardzo podobnie do NZDUSD wygląda również obecna sytuacja techniczna na wykresie złota. W tym przypadku kurs również od początku roku porusza się w trendzie horyzontalnym.

GOLD Daily

Spoglądając na interwał 60-minutowy zauważymy jednak, że w tym przypadku kurs nie pokonał jeszcze istotnego oporu a jedynie do niego dotarł. Tam też dziś pojawiła się reakcja podażowa i z technicznego punktu widzenia, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się re-testu ostatnio pokonanego, lokalnego oporu (teraz wsparcia).

GOLD H1

Partnerem codziennych analiz jest broker FX88 dający swoim klientom dostęp do rachunku ECN, również w polskich złotych.

Handluj na walutach, indeksach i towarach wykorzystując atrakcyjne warunki handlowe.

Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz

CHFJPY

Pro-spadkowo wygląda również obecna sytuacja na wykresie pary walutowej CHFJPY, gdzie w dniu wczorajszym doszło do re-testu i odrzucenia ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu). Jeżeli spadki będą kontynuowane, spodziewać moglibyśmy się nawet przetestowania okolic poziomu 107.90, co daje nam potencjał przekraczający 450 pips.

Za potencjalnymi spadkami przemawia również wciąż niedomknięta luka wzrostowa z kwietnia 2017 roku.

CHFJPY Daily

GBPJPY

Bardzo podobnie wyglada również obecna sytuacja na notowaniach pary GBPJPY, gdzie w dniu wczorajszym doszło do re-testu ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu). Jeżeli strefa ta zostałaby odrzucona, spodziewać moglibyśmy się powrotu do spadków, dla których potencjalnym zasięgiem okazuje się nawet pomarańczowa strefa wsparcia w okolicy poziomu 139.00.

GBPJPY Daily

Jednocześnie miło mi poinformować o nowym cyklu webinarów. W każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków zapraszamy na odprawę traderów. W trakcie trwających ok 60 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem


FX88 jest brokerem regulowanym przez CySEC. Broker zapewnia konkurencyjne spready i ceny par walutowych, metali oraz CFD. Dodatkowo dostarcza najnowsze narzędzia handlowe umożliwiające inwestorom wykorzystanie niesamowitych możliwości na rynku.

Wszystkie analizy z cyklu możesz śledzić pod tagiem “Setup dnia”Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułDobre praktyki coraz ważniejsze dla spółek notowanych na GPW
Następny artykuł“Małe NFP” w lutym powyżej oczekiwań – 235 tys. etatów
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here