Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony we współpracy z brokerem FX88, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action. Szczegółowy opis oferty FX88 przygotowaliśmy dla Was w osobnym artykule.


AUDUSD

Zgodnie z moimi wcześniejszymi projekcjami, na skutek trwających od końca stycznia br. spadków kurs pary walutowej AUDUSD dotarł w okolice pomarańczowej strefy wsparcia i mierzenia 61.8% korekty Fibonacciego, gdzie już w ubiegły czwartek pojawiła się pierwsza reakcja popytowa. Mimo to, dopiero dziś możemy powiedzieć, że wsparcie to zostało odrzucone a co za tym idzie, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się dalszej aprecjacji.

AUDUSD Daily

AUDJPY

Bardzo podobnie wygląda również obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej AUDJPY, gdzie rynek już wczoraj odbił się od technicznego wsparcia. Jak pisałem już wczoraj, jeżeli tendencja ta będzie kontynuowana, potencjalne wzrosty mogłyby dotrzeć nawet w okolice poziomu 84.50.

AUDJPY Daily

Partnerem codziennych analiz jest broker FX88 dający swoim klientom dostęp do rachunku ECN, również w polskich złotych.

Handluj na walutach, indeksach i towarach wykorzystując atrakcyjne warunki handlowe.

Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz

EURAUD

Na skutek ubiegłotygodniowych wzrostów kurs pary walutowej EURAUD pokonał testowany od dłuższego czasu poziom oporu. Jeżeli w najbliższym czasie pojawiłaby się niewielka korekta, spodziewać moglibyśmy się re-testu tej strefy. Jej odrzucenie mogłoby natomiast być ciekawą okazją na dołączenie do obecnie panującego trendu.

EURAUD Daily

GBPJPY

Na skutek trwających od wczoraj wzrostów, kurs pary walutowej GBPJPY dotarł w okolice ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu). Jeżeli strefa ta zostałaby odrzucona, spodziewać moglibyśmy się powrotu do spadków, dla których potencjalnym zasięgiem okazuje się nawet pomarańczowa strefa wsparcia w okolicy poziomu 139.00.

GBPJPY Daily

FX88 jest brokerem regulowanym przez CySEC. Broker zapewnia konkurencyjne spready i ceny par walutowych, metali oraz CFD. Dodatkowo dostarcza najnowsze narzędzia handlowe umożliwiające inwestorom wykorzystanie niesamowitych możliwości na rynku.

Wszystkie analizy z cyklu możesz śledzić pod tagiem “Setup dnia”tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDay trading: AUD/JPY i fade trade
Następny artykułMichał Kurach gościem specjalnym XTB Trading Club już 8 marca
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here