Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony we współpracy z brokerem FX88, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action. Szczegółowy opis oferty FX88 przygotowaliśmy dla Was w osobnym artykule.


EURUSD

Spoglądając na notowania najpopularniejszej pary walutowej zauważymy, że tuż po otwarciu rynku kurs przetestował lokalny opór, o którym mówiłem już podczas wczorajszej odprawy traderów. Tam też pojawiła się reakcja podażowa i w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się spadków i ponownego przetestowania okolic poziomu 1.2180 bądź nawet 1.2080.

Te artykuły również Cię zainteresują
EURUSD H4

AUDCHF

Na skutek dzisiejszej, 26-pipsowej luki spadkowej kurs pary walutowej AUDCHF “przeskoczył” techniczne wsparcie. Jeżeli wybicie to nie zostanie zanegowane, spodziewać moglibyśmy się dalszej deprecjacji nawet w okolice poziomu 0.7150.

AUDCHF Daily

Partnerem codziennych analiz jest broker FX88 dający swoim klientom dostęp do rachunku ECN, również w polskich złotych.

Handluj na walutach, indeksach i towarach wykorzystując atrakcyjne warunki handlowe.

Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz

AUDJPY

Bardzo interesująco wyglada również obecna sytuacja na notowania pary walutowej AUDJPY, gdzie zgodnie z moją wcześniejszą projekcją, na skutek trwających od 23 stycznia br. spadków kurs dotarł w okolice istotnego, technicznego wsparcia, gdzie już w piątek pojawiła się pierwsza reakcja popytowa.

Biorąc pod uwagę, że w trakcie trwania tych spadków nie pojawiła się żadna większa korekta wzrostowa, spodziewać moglibyśmy się odrzucenia tej strefy. Potencjalne wzrosty mogłyby w tym przypadku dotrzeć nawet w okolice poziomu 84.50.

Jeżeli jednak obecnie testowanie wsparcie zostanie pokonane, liczyć musielibyśmy się z możliwością dalszych spadków nawet w okolice 74.60.

AUDJPY Daily

FX88 jest brokerem regulowanym przez CySEC. Broker zapewnia konkurencyjne spready i ceny par walutowych, metali oraz CFD. Dodatkowo dostarcza najnowsze narzędzia handlowe umożliwiające inwestorom wykorzystanie niesamowitych możliwości na rynku.

Wszystkie analizy z cyklu możesz śledzić pod tagiem “Setup dnia”Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułZłoto w górę. Inwestorzy boją się nowej wojny handlowej
Następny artykułManny Pacquiao pierwszą gwiazdą z własną kryptowalutą
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here