Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera FX88, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action. Szczegółowy opis oferty FX88 przygotowaliśmy dla Was w osobnym artykule.

Ostrzeżenie o ryzyku: Transakcje na rynkach Forex i kontraktów CFD mogą prowadzić do utraty całego zainwestowanego kapitału. Należy zauważyć, że FX88 nie ponosi odpowiedzialności za przygotowanie materiałów do tego artykułu lub jakichkolwiek innych materiałów związanych z tym artykułem. Materiały z artykułu służą wyłącznie celom informacyjnym, a zawarte w nim informacje nie stanowią porady inwestycyjnej i nie powinny być interpretowane jako takie.


GBPUSD

Na skutek dzisiejszych spadków kurs pary walutowej GBPUSD pokonał istotną konfluencję wsparć powstałą na skutek skrzyżowania horyzontalnego poziomu z linią trendu wzrostowego. Jeżeli w najbliższym czasie nie pojawi się silna reakcja popytowa, która mogłaby zanegować to wybicie, spodziewać moglibyśmy się, że potencjalne spadki dotrą w okolice poziomu 1.3610.

GBPUSD Daily

GBPCHF

Za dalszą deprecjacją funta szterlinga przemawia również obecna sytuacja techniczna na notowaniach pary walutowej GBPCHF. Jeżeli spadki będą kontynuowane, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania technicznego poziomu wsparcia w okolicy 1.3460 i mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego z wcześniejszego ruchu wzrostowego.

GBPCHF Daily

Sponsorem codziennych analiz jest broker FX88 dający swoim klientom dostęp do rachunku ECN, również w polskich złotych.

Handluj na walutach, indeksach i towarach wykorzystując atrakcyjne warunki handlowe.

Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz

GOLD

Pro-spadkowo wygląda również obecna sytuacja na notowaniach złota, gdzie na skutek piątkowych wzrostów doszło do re-testu ostatnio pokonanego, lokalnego wsparcia. Tamteż w dniu dzisiejszym pojawiła się silna reakcja podażowa i jeżeli tylko spadki bedą kontynuowane, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania dolnego ograniczenia trwającej od początku roku konsolidacji.

GOLD Daily

NZDJPY

Niezwykle interesująco wygląda również obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej NZDJPY, gdzie kurs oscyluje obecnie w okolicy bardzo ważnej, technicznej strefy wsparcia. Jeżeli poziom ten zostałby pokonany, potencjalne spadki mogłyby dotrzeć nawet w okolice tegorocznych i ubiegłorocznych minimów tj. poziomu 75.64.

NZDJPY H4

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 70 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem


FX88 jest brokerem regulowanym przez CySEC. Broker zapewnia konkurencyjne spready i ceny par walutowych, metali oraz CFD. Dodatkowo dostarcza najnowsze narzędzia handlowe umożliwiające inwestorom wykorzystanie niesamowitych możliwości na rynku.

Wszystkie analizy z cyklu możesz śledzić pod tagiem “Setup dnia”Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułHSBC zmienia prognozę dot. stóp procentowych w UK
Następny artykułHotele oparte o… blockchain? Nowa oferta dla „Cyfrowych Nomadów”
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here