Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera FX88, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action. Szczegółowy opis oferty FX88 przygotowaliśmy dla Was w osobnym artykule.

Ostrzeżenie o ryzyku: Transakcje na rynkach Forex i kontraktów CFD mogą prowadzić do utraty całego zainwestowanego kapitału. Należy zauważyć, że FX88 nie ponosi odpowiedzialności za przygotowanie materiałów do tego artykułu lub jakichkolwiek innych materiałów związanych z tym artykułem. Materiały z artykułu służą wyłącznie celom informacyjnym, a zawarte w nim informacje nie stanowią porady inwestycyjnej i nie powinny być interpretowane jako takie.


GBPUSD

Kurs pary walutowej GBPUSD od kilku dni porusza się dynamicznie na północ. Na skutek tych spadków rynek pokonał już lokalny poziom wsparcia, który w dniu wczorajszym przetestowaliśmy od dołu (jako opór). Tamteż w dniu dzisiejszym pojawiła się reakcja podażowa i jeżeli tylko strefa ta zostanie trwale odrzucona, spodziewać moglibyśmy się dalszej deprecjacji.

GBPUSD Daily

Silver

Pro-spadkowo wygląda również obecna sytuacja na notowaniach srebra, gdzie także w dniu wczorajszym doszło do re-testu i odrzucenia ostatnio pokonanego wsparcia. Jeżeli obecna tendencja będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się nawet ponownego przetestowania okolic poziomu 16.17 USD.

Silver H4

EURAUD

Bardzo interesująco wyglada również obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej EURAUD, gdzie na skutek trwających od ubiegłego tygodnia wzrostów kurs ponownie dotarł w okolice górnego ograniczenia trwającej od czerwca 2013 roku konsolidacji. Trwałe pokonanie bądź odrzucenie tego oporu mogłoby określić przyszły kierunek ruchu na tym instrumencie nawet w horyzoncie kilkunasty bądź kilkudziesięciu tygodni.

EURAUD Weekly

Spoglądając na interwał dzienny zauważymy, że w przypadku odrzucenia obecnie testowanej strefy, najbliższe (istotne) poziomy wsparcia znajdują się kolejno w okolicy poziomów 1.5880, 1.5620 oraz 1.5220.

EURAUD Daily

Sponsorem codziennych analiz jest broker FX88 dający swoim klientom dostęp do rachunku ECN, również w polskich złotych.

Handluj na walutach, indeksach i towarach wykorzystując atrakcyjne warunki handlowe.

Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz

GBPAUD

Bardzo podobnie wyglada również obecna sytuacja na notowaniach pary GBPAUD, gdzie na skutek trwających od ubiegłego piątku wzrostów kurs ponownie dotarł w okolice lokalnego oporu. Trwałe pokonanie bądź odrzucenie tego oporu mogłoby określić przyszły kierunek ruchu na tym instrumencie.

GBPAUD Daily

GBPCAD

Zdecydowanie pro-wzrostowo zaczyna wyglądać natomiast obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej GBPCAD, gdzie na skutek trwających od kilku tygodni spadków, w ubiegłym tygodniu doszło do re-testu ostatnio pokonanego oporu (teraz wsparcia). Tamteż pojawiła się reakcja popytowa i jeżeli tylko strefa ta zostanie trwale odrzucona, spodziewać moglibyśmy się dalszej aprecjacji, dla której potencjalnym zasięgiem okazują się nawet okolice poziomu 1.9200.

GBPCAD Weekly

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 70 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem


FX88 jest brokerem regulowanym przez CySEC. Broker zapewnia konkurencyjne spready i ceny par walutowych, metali oraz CFD. Dodatkowo dostarcza najnowsze narzędzia handlowe umożliwiające inwestorom wykorzystanie niesamowitych możliwości na rynku.

Wszystkie analizy z cyklu możesz śledzić pod tagiem “Setup dnia”Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułZłodzieje z MyEtherWallet posiadają $17 milionów w kryptowalucie ETH
Następny artykułKryptotrading – analiza najpopularniejszych walut, 25 kwietnia
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here